Advertisement

Technopat Sosyal aşırı yavaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

penthaL

Picopat
Katılım
19 Mayıs 2022
Mesajlar
82
Başlıkta da belirttiğim üzere sosyal aşırı yavaş çalışıyor. Ve bu sadece bulunduğum penthaL hesabına girince oluyor. Hesaptan çıktığımda ise hiçbir sorun yok saniyesinde yükleniyor sayfalar. Sanırım moderatörler hesabımı karalisteye aldı. :D Şaka bir yana son 2 gündür VPN kullanmadığım sürece site açılmıyor, yüklenmiyor, hata veriyor. Kullandığım VPN hızlı olsa bile VPN kullanınca zar zor yükleniyor Technopat sayfaları. Şu an bile VPN üzerinden açıyorum bu konuyu ve VPN YouTube'u saniyesinde yüklerken burayı 35 saniyede yüklüyor. Yardımcı olur musunuz?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Birisiokadar

Centipat
Katılım
8 Mart 2021
Mesajlar
307
Yer
İstanbul
Hocam geçenlerde benim de hesabım açılmadı. Hesabımın açık olmadığı yerlerde sorun yaşamıyordum ama hesabıma girer girmez siyah ekran kalıyordu. Hesabımda o kadar mesaj varken bunu yaşamak, özellikle de o sırada aşırı aktif kullanıyorken yaşadığım için panik olmuştum. Normalde yasak biliyorum ama hesabımla ilgili bir sorun olduğunu modlara bildirip bir daha da girmemek üzere validemin gmailinden yeni hesap açtım, sonrasında iki hesabım da banlandı :/
 

Airlemur89765

Hectopat
Katılım
21 Ekim 2020
Mesajlar
6.087
Makaleler
2
Çözümler
4
Yer
Konya, Selçuklu
Xenforo'da "Üyeyi çıkmaya zorla" gibi bir ayar var. Bu ayar seçildiğinde sadece üyeye özel değişik hatalar veriyor site. Pek yapacaklarını düşünmüyorum ama belki de o seçeneği seçtiler.
 

Birisiokadar

Centipat
Katılım
8 Mart 2021
Mesajlar
307
Yer
İstanbul
Çift hesap yasak değil miydi?

Evet hocam yasak ama daha önce hiç hantallık yaşamayıp bir anda kopunca modlara ulaşmak için açtım ve konu kapanınca ikinci hesap banlanır asıl hesabıma bir şey olmaz diye düşünmüştüm. Sonuçta sosyale sorunumu iletmek için yaptığım bir şeydi bu.
 

Hello World

Decipat
Katılım
21 Şubat 2021
Mesajlar
3.127
Çözümler
1
Bende hesap sorunu yok ama bazen sayfa geçişlerinde bekletiyor hakkıdır deyip geçiyorum zaten taş çatlasa 10 15 saniye gidiyor sonra düzeliyor ama mesajların gitmesi bildirim yerinin açılması gibi yerlerde de oluyor bu dediğim ama fazla olmuyor.
 
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı