Technopat Sosyal Bayan Üye Var Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xamazunga

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana, Turkey
Ben hiç farketmedim, o zaman yok demek oluyor. Ama buraya bir bayanın kaydolması yasak mı? Yanlış bir maksadım yok, merak başa bela.

Var, bunlardan birisi benim öz kardeşim olur: (Olur da yanlış anlaşılabilir sözlerin, mesajların önüne geçmek için kimliğini açıklıyorum) ''@Yetenek Avcısı''
Her ne kadar kendisine arada sırada Sosyal'e takılmasını söylemiş olsam da o her zaman olduğu gibi; derslerini değil Sosyal'i aksatıyor.:)

Son düzenleme:
Kim bayıyor abi :) .
Abiler-Ablalar 5000 TL bütçem var sizce bu sistem nasıl?(Yeni üye olmuş ilk mesajı 5000 TL sistem olan ve alınmayacak olmasına rağmen öneri isteyen üye)
Arkadaşlar tanıdığımız Uzay'dan geliyor. Uzay'da sistem toplamak daha ucuz. 10000 Ay Doları sistem önerisi yapar mısınız?(Akrabası Almanya, Kanada'dan gelen ve bu yüzden sistem toplamak için konu açan ama asla gelmeyen akraba)
Nasıl yeni ülke kurulur?(Bu konu harbiden komikti ama :D Yeni ülke ne amarak :D) Jahrein Boyzz :D
Aynı konuyu 10000. defa açan sosyal üyesi.
Sürekli Recep Baltaş'ı veya Ali Güngör'ü etiketleyen, sanki diğer üyelerin bilgisi yokmuş gibi davranan üye tipi(Bazı durumları cidden sadece onların büyük bilgi birikimleri hallediyor. Sözüm meclisten dışarı)

Daha epey var ama yeter herhalde bu kadar.

Kim bayıyor abi

Recep ve Ali Fan boylarinin cogu bayiyor mesela.
Almayacagini bile bile egosunu tatmin etmek icin sistem toplama konusu acanlar bayiyor.
Neden beni uzaklastirdiniz sorulari bayiyor.
Benim sistemin daha iyi diye sidik yaristiranlar bayiyor.
Saglik sorunlarina sanki doktormusuz gibi burada cözüm arayanlar bayiyor.
Hangisini anlatsam. Ne sen sor, ne ben söyleyeyim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı