Technopat Sosyal dışında takılacak pek yer olmaması

Deva Bulmam

Decapat
Malum, Instagram, Twitter gibi platformları hiç sevmem. YouTube falan girebilirim de genelde takip ettiğim kanallar yeni video atmadan çok girmez oldum. Böyle oyun oynamadığım zamanlarda, Technopat'ı kapatıyorum sürekli burada takılıyorum, biraz başka yerlerde takılayım diyorum. Böyle yeni sekme açıp boş boş bakıyorum. 2-3 dakika içinde tekrardan buraya dönüyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum, Instagram, Twitter gibi platformları hiç sevmem. YouTube falan girebilirim de genelde takip ettiğim kanallar yeni video atmadan çok girmez oldum. Böyle oyun oynamadığım zamanlarda, Technopat'ı kapatıyorum sürekli burada takılıyorum, biraz başka yerlerde takılayım diyorum. Böyle yeni sekme açıp boş boş bakıyorum. 2-3 dakika içinde tekrardan buraya dönüyorum :D

Chrome'u açar açmaz ilk açtık bıraktığım sekme Technopat sosyal oldu benim de :D nedendir bilinmez ama burası sarıyor işte.

Reddit'te kesinlikle bakmanızı öneririm. Tek başına aslında bütün internet platformlarının ihtiyacını karşılayabilecek potansiyele sahip. Daha da büyüyecek bu site ilerleyen yıllarda. Türkler yeni yeni girmeye başladı son birkaç yıldır.

Technopat'ta artık eskisi gibi aktif değil. Önceleri gelen kutum 100 civarı olurdu. Şimdi 2-3 gibi.
2020'de çok güzeldi Technopat, pandemi zamanı baya aktifti şimdi kimse doğru düzgün girmiyor.

Technopat'ta artık eskisi gibi aktif değil. Önceleri gelen kutum 100 civarı olurdu. Şimdi 2-3 gibi.
2020'de çok güzeldi Technopat, pandemi zamanı baya aktifti şimdi kimse doğru düzgün girmiyor.
Ben de 2020 ortalarında katılmıştım buraya. Cidden çok daha zevkliydi ortam. Ama yine de hala bağımlılığı var. Kopamıyorum buradan. 1 gün boyunca buraya giremezsem rahatsız oluyorum :D

Geri
Yukarı