Technopat Sosyal hesabımı nasıl kapatabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dantes07

Decipat
Daha fazla  
Artık çok sinirime gitti bu forum durduk yere absürt şekilde uyarı alıyorum. Mesela arkadaşa bilgisayar öneriyorum, arkadaş bilgisayar önerisi istemiş ben "gereksiz mesaj" diye uyarı alıyorum. Hesabımı silin veya engelleyin, fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba,

Bahsettiğiniz konu 750 Euro'ya sistem tavsiyesi adlı konu ve siz de konuya "Güzel para bulmuşsun. Monster bilgisayarlara bakabilirsin." şeklinde bir mesaj yazmışsınız. Öncelikle konuya "Güzel para bulmuşsun." demeniz mesajınızın gereksiz mesaj olarak nitelendirilmesi için ilk neden.

İkinci nedeni ise "Monster bilgisayarlara bakabilirsin." demişsiniz fakat ne detaylı bir içerik var ne de dizüstü mü yoksa kasa bilgisayarlardan mı bahsediyorsunuz belli değil. Bu da mesajınızı tamamiyle gereksiz mesaj olarak nitelendirmemiz için yeterli bir neden. Bütün bunlara rağmen Technopat Sosyal'den uzaklaşmak isterseniz hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz zira bizim hiç kimseye kurallar dahilinde olmadan "absürt" diye nitelendirdiğiniz uyarılardan verdiğimiz yok.

Hesabınızı anonimleştirmek isterseniz de rapor sistemi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı