Technopat Sosyal incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat Sosyal'de bir sunucu tarafından oluşturulan, fiziksel temellere dayanan bir şey olduğundan dolayı konuyu buraya açıyorum. Öncelikle aşağıya bu konuyla ilgilenebilecek kişileri etiketleyeceğim, incelememe başlıyorum. Burası üyelerin birbirine yardım etmesi için kurulan bir forum olarak biliyorum, ki belli başlı kalıcı üyeler dışında çoğu kişi ya gelip sorusuna cevap alıp sonsuzluğa doğru bir yolculuğa çıkıyor, ya bir kuralı çiğneyerek ceza alıyor kim uğraşacak diyor hevesi kaçıyor ya da tatile çıkartılıyor (umarım bu incelememden dolayı tatile çıkmam) ancak burada sadece bu tarz üyeler yok, ben sorumu sorup giden üyeysem bu forumla ne işim var ki?

Neden forumu oluşturan kullanıcılar yerine moderatörlerin karar vermesini umursayayım ben sorumu sorar giderim. Ancak moderatör arkadaşlara sesleniyorum, hepimiz buraya soru sorup gitmek için üye olmadık beni rahatsız etmiyor bu olay sadece çok rahatsız olan hatta son zamanlarda yaşanılan olaylar ne bilmiyorum ancak @Caner Uncu bile forumu bıraktıysa bu şekilde gidilirse forum diğer forumlara dönüşecek, belli başlı sabit üyeler var örneğin @Samotne Ciasteczka @PanzerTR @kino @Sylveon ancak siz bu yaptıklarınız ile bu üyeleri kaybediyorsunuz, ki bu üyeler açılan konulara mantıklı, doğru ve hızlı yanıtı veren üyelerden sadece bazıları belki de hiç görmediğiniz gizlice yok olan bu tarz üyeler var?

Lütfen artık hatanız neyse onu anlayarak çözmeye çalışın yoksa sadece soruların sorulup hiç cevap almadığı, sorun yaşayınca sayfada çıkan girdiğimizde 1 adet cevabı bile olmayan konulara dönüşecek, bir soru aradığımda başlarda Technopat Sosyal çıkıyor ve eğer böyle bir foruma düşerse sadece bilgi kirliliği içeren bir foruma dönüşecek, sıkıntıları anlayıp çözmek yerine garip garip değişiklikler getirmeyin. Bir anda bir özellik yok oluyor, sizin özellik değiştirmek dışında bu aktif olan üyeleri tutacak bir hareket yapmanız gerekmiyor mu?

Önceden açtığım konulardan birinde oylama olmasını istediğimi belirttim fazlasıyla destek gelmişti ancak tek 1 moderatör cevap yazdı o da konuyla ilgili değil sordum bunu dikkate alacak mısınız ses soluk yok. Bu şekilde ilerlerseniz forumdaki temel üyeleri kaybetmeyi bırakın temel olacak üyeleri de kaybediyorsunuz. İncelemem bu kadardır, farkındaysanız en başta soru sorup gidenler için de artık bu bir sıkıntı, siz bu üyeleri kaybettikçe o foruma üye olup sorusunu sorup karanlığa gömülen üyeler sorusuna cevap alamayacak. Siz birkaç üye gitsin ne olacak ki? Diyor olabilirsiniz ancak emin olun o üyeler kelebek etkisiyle forumu eski, artık yanıt alınmayan boşa çalışan bir foruma dönüştürüyor. Bu işin sonu hayır değil, iyi forumlar. Umarım bu konuyu da onaylarsınız :).

Hatanızın ne olduğunu anlamadıysanız etiketlediğim kişiler ile konuşun isterseniz.
@Staj Yapan Donanımcı @Samotne Ciasteczka @Kemânkeş- @PanzerTR @Sylveon @Onur Altuğ Sever
Görmesi için moderatörler: @Hielah @Emir M. @UBerk

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam keşke paragraflara bölseydiniz, çok yoruyor böyle. Yine de elinize sağlık.

Hocam keşke paragraflara bölseydiniz, çok yoruyor böyle. Yine de elinize sağlık.
Katılıyorum.

Ellerinize sağlık, teşekkür ederim. Yazdıklarınızda haklısınız. Benim ekleyeceğim çok şey var, ancak biliyorsunuz ki Technopat Sosyal, komunizm ile yönetiliyor.

Katılıyorum.

Ellerinize sağlık, teşekkür ederim. Yazdıklarınızda haklısınız. Benim ekleyeceğim çok şey var, ancak biliyorsunuz ki Technopat Sosyal, komunizm ile yönetiliyor.
Ee, sizin de bi' Gulag ziyareti yapma vaktiniz gelmiş. :D

"Yeni düzen böyle, yönetimin kararlarına karışamazsınız. Beğenmeyene çıkış butonu sağ üstte."

Kaç üye soldu gitti, bıktı usandı. İncelemeye katılıyorum. Yönetim de kendince doğru yapıyor ancak bazı konularda kendi insiyatiflerini uygulamayı bırakıp foruma emek veren üyelerin de fikirlerini almalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı