Technopat Sosyal Kurallarını Okumadan Sosyal'de Dolaşmak

İlk zamanlarda harf eksikliği gibi benzer nedenlerden dolayı birkaç gün cevap yazamama cezası aldığımı hatırlıyorum. Dikkat ediverin siz de aşırı kasmıyor moderatörler. Ama açılan şu konu başlıklarına anlamını değiştirebilecek kadar müdahele ediyorlar.

Kurallar basit yüksek harf ile yazı yazmayın, kısaltmaları büyük harfle yazın metni paragraflara ayırın,bazı siteler üzerinden dosya aktarma linki paylaşmak yasak,acil konulu etiket açmak yasak,tecnhopat ismi ve resmi kullanmak yasak,noktalama işareti kullanımı
Kurallar arasında cezaların kaç gün ve belli sayı üzerinde tekrar edildiği zaman ceza süresinin arttığı yazıyor ben okudum ama bir işe yaramadı 😀😀

İlk zamanlarda harf eksikliği gibi benzer nedenlerden dolayı birkaç gün cevap yazamama cezası aldığımı hatırlıyorum. Dikkat ediverin siz de aşırı kasmıyor moderatörler. Ama açılan şu konu başlıklarına anlamını değiştirebilecek kadar müdahele ediyorlar.
Malesef öyle, hatta bir konu da yanlış anlaşılmıştım. 😁 😁

Son düzenleme:
Sosyalin en büyük eksiği üyeleriyle empati kuramamasıdır diye düşünüyorum. Mesela 60 koca kural, kim bu kadar kuralı okuyacak ve aklında tutacak? Mesela bu saçma sapan yazım yanlışı olan mesajı alıntılama gibi cezalar, kendilerine atılsa hoşlarına mı gider? Bu tür konular açıldığındada moderatör çok haklıymış gibi cevap yazıp konuyu kilitliyor.

Geri
Yukarı