Technopat Sosyal kurallarını seviyor musunuz?

Technopat kurallarını seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@AJFA hocam gece 12'de falan sıkılıp giriyorum. Daha kendi yazımı bile düzgün yazamazken yanlışlıkla yazım yanlışı yapan birini alıntılayıp, üstüne üstlük bir de ceza yiyince koyuyor. Siz de haklısınız ama. Kirlilik dağılıyor.

Temelde fena olmamasına rağmen uygulamada kötü. Saatlik uyarılar ile 10 kez bağlaç hatası yapan adam görüyordum. Kademeli olarak artsa da 10 kez aynı hatayı yapmasına rağmen 1 saatlik uyarı alması pek de mantıklı gelmiyor.

Hayır, sonra denetim çok yoğun diye sızlanıyorsunuz. Verin o zaman 1 günlük uyarı, kafanız rahat olsun. Bak bakalım bir daha yapıyor mu aynı hatayı?

Kimseyi de 1 günlük ceza yüzünden forumdan soğutamazsınız. Nereye gidecek sorununu çözmek için? YouTube çöplüğünde %100 oran verilen çözüm videolarına mı bakacak? Tıpış tıpış buraya gelecek, alternatifiniz yok.

O kadar çok şeyi çözer ki şu günlük uyarılar, gerçekten sınırı yok. Bu konuda neden minimum günlük uyarılar verilmediğini anlayamıyorum.

Technopat Sosyal kurallar bölümünün 18. kuralı:
"Bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir."
Niye böyle bir kural var? @AJFA

Technopat Sosyal kurallar bölümünün 18. kuralı:
"Bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir."
Niye böyle bir kural var? @AJFA
Hayali sistem toplayanlar desem yeterlidir ki bu sadece tek bir sebep... Düşündükçe siz de birden fazla sebep bulabilirsiniz.

Devlet büyüklerine hakaret etsem bu kadar ceza yemezdim :D

Technopat içinde yaşamak için "kusursuz" olmak gerekiyor. Aksi halde elinde tüfeği ile çimlere uzanmış kamuflajlı bir moderatör aniden kafanızdan mermi geçirebilir.

Bir ara moderetörün teki "buda" diye mesaj atmış ve montaj yapmışlar, Hindistan'daki buda heykelleri ile. Instagram'da ünlü bir sayfaya düşmüştü bu sene. İlk görünce iyi gülmüştüm :D
Hayali sistem toplayanlar desem yeterlidir ki bu sadece bir sebep...
30 bin liralık sistem toplayıp SSD ne bilmeyenler çıkıyordu, bence güzel bir madde o.

1619022198843.png

Eh hocam, o da var ama nereden bileceksiniz ki hayali topladığını? Belki de arkadaşına topluyor ya da ayın 1'inde topladı, 20'sinde bozuldu ve yeni toplayacak? Çok mu abarttım? :D
Anlaşılıyor, merak etmeyin. Kendilerini belli ediyorlar zaten. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı