Çözüldü Technopat Sosyal mobil özellikleri kısıtlı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

349398

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Türkiye
Dostlar merhaba. İlginç bir başlık oldu ama umarım anlatabilirim.
iPhone 6S Plus cihazımda Safari tarayıcısı üzerinden Technopat Sosyal kullanıyorum. Bu zamana kadar sorunsuz kullanabilirken şimdi şöyle bir şeyle karşılaştım:

08E99C60-2869-4B35-B972-B93FA0933E79.jpeg

Görselde de gördüğünüz gibi mesaj yazarken hiçbir özelliği kullanamıyorum. Bu sorun Safari'de oluyor, Chrome ile kullandığımda olmuyor. Pek önemli değil, Chrome ile de kullanırım ancak sadece neden böyle bir şey olduğunu merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ ol hocam, işe yaradı :) Basitmiş çözümü, boş yere konu açmışım. Tam olarak nedir bu BB kod düzenleme modu?

BB kodlar genelde blog yazılarında ve forumlarda -sadece bunlar değil- kullanılıyor. Mesela HTML'de yapılan yazıyı kalın yapma, başlık düzenleme gibi işleri kod olmadan yapmanızı sağlıyor. Aslında arkada bir kod dönse de kullanıcıya gösterilmiyor mesela BB kod kullanan bir forumda [B] yazı [/B] yazarsanız yazı bold olacaktır. Bunun gibi birçok şeyi öğrenmek isterseniz de burası var.

Geri
Yukarı