Technopat Sosyal moderatörleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eski yıllarda Mikail Fidan diye bir moderatör vardı. 10000 üye varsa 9900'u ban yiyordu çok değişik bir arkadaştı. :) Şimdiki moderatörler lokum gibi, yardımcı oluyorlar ve gereksiz ban muhabbeti yok.

"Gerekli işlemler" yapılmaz, yapılmıyor da zaten. Yönetim de aynı çünkü. Umarım ban yemem düşüncelerimi belirttiğim için.
Düşüncelerinizi saygı ve kurallar çerçevesinde belirttiğiniz için ceza almazsınız. Sizin kafanızda kurduğunuz şeyler yüzünden yönetim düşündüğünüz gibi olmuyor. Bu sadece size ait bir düşünce ve bize karşı yaptığınız hoş olmayan bir itham. Bunu düşünebilirsiniz ama ithamda bulunmanız çok hoş olmuyor.

Gerekli işlemler her zaman yapılır. Böyle bir durumdan şüpheliyseniz yönetimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer öyle bir şey varsa hiç şüphe duymanıza gerek yok. Fakat sırf siz öyle düşündüğünüz için öyle olmayabileceğini de bilmeniz gerekli.

Genelini sevmiyorum sanırım. Sevdiğim var da hatta çoğunu bile sevebilirim yalnız zamanında bir moderatör vardı. Taa eskilerden. Ona aşırı deli olmuştum. O kadar da sahtekar olanı ilk kez gördüm. Çok sinir olmuştum. Kalanıyla da pek sıkıntım yok.

Önceden yeni moderatör olan kişilere tebrik konusu açılırdı, böylece adı duyulmayıp da moderatör olan kişilerin hangi bölümün moderatörü olduğu gibi bilgilere sorarak ulaşabiliyorduk. En son bu tip bir konu açtığımda onaylanmadı, gerekçe ise bu tip konuların yasaklanması gösterildi. Açıkçası yasaklanması gereken 1001 farklı mevzu varken önceliğin bu konuya verilmesi değişik geldi.

Önceden yeni moderatör olan kişilere tebrik konusu açılırdı, böylece adı duyulmayıp da moderatör olan kişilerin hangi bölümün moderatörü olduğu gibi bilgilere sorarak ulaşabiliyorduk. En son bu tip bir konu açtığımda onaylanmadı, gerekçe ise bu tip konuların yasaklanması gösterildi. Açıkçası yasaklanması gereken 1001 farklı mevzu varken önceliğin bu konuya verilmesi değişik geldi.
Öyle duyurulunca konunun altında moderatör olarak aldıkları kişinin ne ailevi ne de dini değer bırakmadığı ortaya çıkıyor, ondan olabilir diye düşünüyorum :)

Eski yıllarda Mikail Fidan diye bir moderatör vardı. 10000 üye varsa 9900'u ban yiyordu çok değişik bir arkadaştı. :) Şimdiki moderatörler lokum gibi, yardımcı oluyorlar ve gereksiz ban muhabbeti yok.
Sözümü geri alıyorum o kadar yazıp konu paylaştım sonra moderatör tarafından düzenlenmiştir yazısını gördüm. Yazıların baş harf büyük küçük gitmiş, yazı uzun diye silinenler var galiba. Bu forumda bir daha zor konu açarım. Konu açmadığım için olanları görememişim, negatifleri şimdi anlıyorum. ;)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı