Technopat sosyal şifre sıfırlama Mail'i gelmiyor

Hotmail kullanıyorsanız gelmez. Microsoft bizim IP'leri spam kapsamına koymuş. Başvurup çıkartmamız gerek ama Microsoft'un aptallıkları ile uğraşmaktan bıktık biz artık. Hesaplarınızı birleştiriyorum ve şifrenizi mailiniz yapıp 2FA'i de kaldırıyorum.

2FA ayarını bulamadım ama hesaplar birleştirildi ve şifreniz değiştirildi. Şifreinizi tekrar değiştirin.

Hotmail kullanıyorsanız gelmez. Microsoft bizim IP'leri spam kapsamına koymuş. Başvurup çıkartmamız gerek ama Microsoft'un aptallıkları ile uğraşmaktan bıktık biz artık. Hesaplarınızı birleştiriyorum ve şifrenizi mailiniz yapıp 2Fa'i de kaldırıyorum.

2fa ayarını bulamadım ama hesaplar birleştirildi ve şifreniz değiştirildi. Şifreinizi tekrar değiştirin.

Çok teşekkürler Recep bey :). Sorunum çözüldü sayenizde.

Hotmail kullanıyorsanız gelmez. Microsoft bizim IP'leri spam kapsamına koymuş. Başvurup çıkartmamız gerek ama Microsoft'un aptallıkları ile uğraşmaktan bıktık biz artık. Hesaplarınızı birleştiriyorum ve şifrenizi mailiniz yapıp 2FA'i de kaldırıyorum.

2FA ayarını bulamadım ama hesaplar birleştirildi ve şifreniz değiştirildi. Şifreinizi tekrar değiştirin.
Bende benzer şeyi yaşadım yeni hesap açmak zorunda kaldım. Sorunumu dile getirmek için konu açtım yardımcı olundu ama çoklu hesaptan ban yedim neden acaba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı