Technopat Sosyal sıkı kuralları ve cezaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
İyi forumlar.

Forum çok yararlı herkes için ortamı ve kalitesi tartışılmaz.
Yapılan yazım yanlışları, kelime bozuklukları, noktalama işaretleri düzgün olmayınca ihlal olarak gözüküyor bunda sorun yok ama verilen kısıtlama süreleri çok uzun (.) işaretini unuttum bir günlük ban yedim. Soru sorup (?) İşareti koydum neden nokta koymadın bir günlük ban yedim. Foruma konu açıyorum yapılan yorumlara cevap veremiyoruz. Burada herkes TDK'de çalışmıyor ve Türkçe öğretmeni değil kısıtlamalar moderatörün elinde bazıları görüp düzeltip kısıtlama yapmıyor bazıları yapıyor ben çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kurallara mı sitem ediyorsunuz, verilen cezalara mı anlamadım. O yüzden her ikisini de cevaplayayım.

Öncelikle cezalarınız doğru :)

Screenshot 2020-11-19 110359.png

Screenshot 2020-11-19 110441.png

Sisteminizi imzanızda belirtmeniz doğru değil. Zira imzanız ileride değişebilir. Değişmiş bir imza sonrası, konu ''Sistemim imzamda'' şeklinde kalırsa aynı konuyu ziyaret eden başka bir kullanıcı yeterli bilgiyi edinemez. Şu konuyu da bırakayım:

Kimseyi zorla tutmuyoruz. Kurallar oldukça açık ve net. Kurallara uymama durumunuzda çeşitli yaptırımlarımız var. Bu durumla da barışık olmanız gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı