Technopat Sosyal Tema Tavsiyesi

rootsh

Kilopat
Öğeyi denetle aracılığıyla anasayfadaki son konular/mesajlar eklentisindeki gereksiz bilgileri olabildiğince sildim. Avatar, kategori, son mesaj atan kişi vs. derken çok kirli bir görüntü oluşuyordu. Sonuç olarak böyle temiz bir görüntü çıkardım. Eğer siz yönetimin de hoşuna giderse bu şekilde bence bir fırsat verebilirsiniz. Sadece eklentinin kodlarından mesaj atanın adı, avatarı, kategori, sayfa/mesaj sayısı gibi gereksiz şeyleri kaldırarak tam olarak sonuç odaklı bir feed oluşturabilirsiniz. Bu öneriyi sosyale de yapıyor olmamın sebebi, daha önce haber kısmı için yaptığım öneri sanırım birilerine mantıklı gelmiş ve arayüz olabildiğince minimalleştirilmişti, aynısını buraya da yaparsanız çok daha başarılı bir görüntü çıkacağı kanaatindeyim. Aşağıdaki görselden bakabilirsiniz...

Yazılımlar kısmının açıklamalarını bilerek bıraktım çünkü bazı programlar örneğin OCCT'nin ne olduğunu bilmeyenler alttaki açıklamadan öğrenebilsinler diye. Siz de eğer fikrime bir şans verecek olursanız o kısıma pek dokunmazsınız diye düşünüyorum.

1580035224510.png

Kullanıcı adları ve avatarlar bence kalabilir. Onun dışında renklerle alakalı tema düzenlemesi gelse çok hoş olurdu. Renk seçenekleri eklenmeli diye bir fikir de ben vereyim. Daha özelleştirilebilir olmalı.

@Ali Güngör

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı