Technopat Sosyal Temmuz 2022 Güncellemesi

195602

Terapat
Makaleler
13
Size kalmadı bu iş. Adamların yaptığı şey saçma diyorum ve bunu demeye hakkım var.

Kim alınırsa alınsın.

Şu rütbeyi alın o zaman bu kadar içinize dert olduysa.
Ben işimi gönüllü yapıyorum, para ya da şöhret için değil. Amacım her zaman insanlara yardım etmekti.

Son kez söylüyorum anlamak istemeyen kişi anlamasın umrumda değil.

Ben burada rütbe için iş yapmam! Hiçbir zaman da burada ya da başka yerlerde bunun için böyle bir namussuzluğa soyunmadım, soyunmam.

Ceza alacaksam da bu yazdıklarımdan, hakkımdır verin.

Burada beni tanıyan hiç kimse rütbe için iş yapmadığımı bilir. Ben Türkiye'de en az bilinen konulardan birine 2.5 yılını vermiş insanlardan biriyim. Enes hocam ile aynı kategoriyiz.

Yazık, gerçekten çok yazık...

Son düzenleme:

GT210

Picopat
Merhaba arkadaşlar, Mayıs ve Haziran aylarında eklediğimiz gibi bu ay da Sosyal'e bazı yeni özellikler, yenilikler ekledik. Mayıs ve Haziran ayı güncellemelerini okumadıysanız:

İkinci El ve Hizmet İlanları Kategorilerinde Geri Bildirim Sistemi
  • İlk öncellikle güncellemenin en önemli kısmı diyebileceğim, ikinci el bölümü hakkındaki kısmına değinmek istiyorum. İkinci el kısmına bu ay alıcı ve satıcı geçmişi diye bir özellik ekledik. Alıcıysanız satıcınıza yorum bırakabilir, satıcıysanız ürünü sattığınız kişiye dair yorum bırakabilirsiniz, geri bildirim diyebiliriz buna. Peki nasıl bırakabilirsiniz? İkinci el kategorisinde ilgilendiğiniz ürünün konusuna girdiğinizde yukarıda ya da profilden görebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1441106
Eki Görüntüle 1441107

Geri bildirim göndereceksek, geri bildirim gönder seçeneğine. Önceki geri bildirimleri okumak için satış ya da alış geçmişlerinden okuyabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1441105

Bıraktığım geri bildirim:

Eki Görüntüle 1441104

İsteğe Bağlı Ziyaretçilere Konu Gizleme Özelliği
  • İkincisi ise artık Konu Dışı ve Erkekler Soruyor kategorisinde konunuzun indexlenmemesi yani Google aramalarına çıkmayıp ziyaretçilerden gizlenmesini talep edebilirsiniz. Buna karar verecek olan yani karar mercii moderasyon ekibidir. Çok özel, istisna sağlık konularında da bunu moderasyon ekibinden talep edebilirsiniz. Değerlendirilip gizlenir ya da gizlenmez.
Daha Kolay Ön Ek Filtreleme
  • Üçüncüsü ön ek özelliği artık ilgili kategorilerin yukarısında gözüküp daha rahat ve kolay bir şekilde filtreleme yapılabilecektir. İndirim köşesi için Elektronik, Giyim ve Gıda ön ekleri de eklendi. Hangisi ilginizi çekiyorsa yukarıdan seçimi yapıp sadece ilgili konuları kolay bir şekilde filtreleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1441110
Eki Görüntüle 1441111
  • Dördüncüsü, rozetler. Bunun hakkındaki detayları ilerleyen günlerde vereceğim.
İmza Gizleme
  • Beşincisi, maksimum 1000 kişi olmak üzere artık istediğiniz kişilerin imzasını gizleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1441112

Moderatörümüzün imzasını gizle dedim ve tüm mesajlarından gizlendi.

Eki Görüntüle 1441113

Bu aylık bu kadar. Önümüzdeki aylarda Sosyal'i geliştirmeye devam edeceğiz. İyi Sosyaller. :technopat: :matrix:
Mobilde imzanlar görünmüyor. Sadece yatayda görünüyor bunu düzeltirseniz sevinirim.

Arkham Kn1ght

Kilopat
Makaleler
13
Sırf sınavı için yıllarca emek verip aldığı rozetini kaybedecekse ne anlamı var bu rozetin?

Birilerini mazlum göstermeyi ne kadar da çok seviyorsunuz. Sınava girecek diye 6 ayda bir kere siteye gir çık yapamayacak mı yani? Gir çık yapmak 30 saniye dostum, bu kadar komik olmayın :D

Yukarı