Technopat Sosyal'daki gariplikler

Acıyor başka kasmadan oynamak başka bende Cyberpunk acabiliyorum ama 1FPS.
Yok 40-60 fps akıcı oynanıyor ben biliyorum.
Ya bana göre, de gereksiz kötüleniyor, tamam sistemlerinde çok eski parçalar var tamam herkes ister güzel bilgisayarım olsun ama malum ekonomimiz belli şu anda internete girip bakınca 3000 liraya Full set bilgisayarları var.

Hayır o set bilgisayarlar kesinlikle fiyatını haketmiyor. O bütçeye daha iyi toplanır. Aynı sistem yarı fiyatına gelir neredeyse. Kalite konusunda fazla gömülüyor sadece.

Yok 40-60 fps akıcı oynanıyor ben biliyorum.

Hayır o set bilgisayarlar kesinlikle fiyatını haketmiyor. O bütçeye daha iyi toplanır. Aynı sistem yarı fiyatına gelir neredeyse.
Kardeşim sen ne diyorsun anlamadım hem i2 işlemci ile 40-60 FPS alıyorum diyorsun o zaman sistem toplamaya hiç gerek yok oyunları oynamak için hem set bilgisayarlar genellike 4000 TL 3000 TL 4000 TLye nasıl bir sistem toplayacaksın arkadaşım?

Farklı görüşler olmadan hayat nasıl olacak? Bırakın herkes istediğini önersin. Ezberci olmamak lazım.

Kardeşim sen ne diyorsun anlamadım hem i2 işlemci ile 40-60 FPS alıyorum diyorsun o zaman sistem toplamaya hiç gerek yok oyunları oynamak için hem set bilgisayarlar genellike 4000 TL 3000 TL 4000 TLye nasıl bir sistem toplayacaksın arkadaşım?
Link at toplayayım aynısını. İkinci elde yarı fiyatına sıfırda daha ucuza toplarım.

Sorun Technopat değil. Bu durum diğer ülkelerde de var mı bilmiyorum ama genel olarak bizim halkta her konuda bir taraf tutma huyu var. Kendi tuttuğu tarafa sonsuz güzellemeler sunarken ona karşıt tarafın her özelliğini kötülüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı