Technopat Sosyal'daki gariplikler

Ya kardeşim 20 FPS oyun oynamaktan zevk alır mısın örnek verdim mecazi şekilde söylemek istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınıyor ben aldım. Videoyu çeken eleman da almış. :)

Izoly ve TurboX'e "çöp, leş" demek saçma demişsiniz. Asıl bu dediğiniz saçma.

1. nesil işlemcileri ve DDR3 RAM'i sisteme koyup, fahiş fiyattan satıp millete oyuncu bilgisayarı diye kakalıyorlar. Yaptıkları sistemler çöp ve leş.
Madem i2 i1 işlemciler ile oyun girebiliyorsunuz o zaman bu eski olan bilgisayarlar neden çöp?

Madem I2 i1 işlemciler ile oyun girebiliyorsunuz o zaman bu eski olan bilgisayarlar neden çöp?

Oyun girdiğimiz o sistemler 1000 TL'ye toplanıyor ikinci elde. 4 bin TL'ye Turbox'u tost edecek sistem toplanır. X3440, X5675 vs gibi. Ellerinde kalan parçaları oyun bilgisayarı diye acayip yüksek fiyata satıyorlar. Benim 3 bin tlye topladığım sistemden daha berbatı 6500 TL'ye satılıyor. Resmen dolandırıcılık bu.

Madem i2 i1 işlemciler ile oyun girebiliyorsunuz o zaman bu eski olan bilgisayarlar neden çöp?
Sadece koklayarak TurboX'in sattığı bilgisayarlardan daha iyi bir sistem toplarım. Yüksek fiyattan en kötü ve kalitesiz şeyleri satıp 20-30 FPS oyun oynatıyorlar size.

Aynı fiyata en düşük ve desteği kesilmiş parçalar almak mı, yoksa desteği önümüzdeki yıllar devam edecek olan yeni parçalar almak mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı