Technopat Sosyal'de neden her gün boy konuları açılıyor?

Technopat Sosyal'de neden her gün "Neden her gün boy konuları açılıyor?" konuları açılıyor?
Çok güzel bir soru.
Gerçekten artık gına geldi. Biliyorum herkes istediği konuyu açabilir ama her sabah mutlaka 1 tane boy konusu açılıyor. Niye böyle, neden bu kadar çok boyla ilgili konular var?
Görmezden gelebilirsin.

Bulûğ çağındaki üye fazlalığından kaynaklanıyor. Başka da bir spesifik nedeni yok.

Bulûğ çağında olan üyeler, yaşları gereği doğal olan endişelerini her ne kadar absürt sıklıkla da olsa, insanlara danışmak adına kısa yoldan forum sitelerini aracı olarak kullanmayı kolay bulduğundan ötürü konu açarak -örneklerini de gördüğünüz üzere- dile getirmeyi tercih ediyor. Nedeni bu kadar basit aslında.

Bu kadar da abartmaya, konuyu açan üyeyi taciz etmeye ve kırmaya gerek yok. İtibar edilmemesi fazlasıyla yeterli olacaktır zira burası bir forum sitesi ve her sınıftan kimse, saygı çerçevesi içerisinde 'forum' tanımına uyacak biçimde istediği tartışmayı başlatıp fikir/bilgi alışverişinde bulunabilir.

Sizin için demiyorum bu arada, yanlış anlamayın.

Son düzenleme:
O anki yaşına göre boyunu küçük düşündüğü için diğer insanlarla kıyaslama yapmak için.
Psikolojik diye düşünüyorum.
Hocam bu boy konularını açanlar genelde 1.60 boyundan uzunlar. Nasıl kendilerini küçük görüyorlar? Ben konulara bakınca "Millet nasıl bu kadar hızlı büyüyor?" sorusunu soruyorum hep. Çoğu kısa bile değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı