Technopat Sosyal'e gelen yeni özellikler çok güzel olmuş!

Kimsenin ayrıcalıklı olmasını istemiyorlar. Herkeste de olursa sıkıntı olur.
O zaman eskiden kalanları da kaldıracaklar. O da bir ayrıcalık. Ya da herkese açıp denge sağlayacaklar.

Asıl son sihirli sözcük: Belli mesaj ya da şarta ulaşan kişi GIF koyabilsin. ( Site mesaj kasanlardan gezilmez diyenler için kayıt tarihi 1 yılı geçince GIF kullanılsa gene olur. )

Cümle oldu. Sözcük olması gerekiyordu.
GIF'li profil fotoğrafı olan birkaç kişi görmüştüm ben ama.

Herkes istatistik falan diyor ama en azından 1000 mesaj atmış birisi buranın havasını solumuştur. Evet, 1 mesajı olan kişi de katkı sağlıyor olabilir ama en azından 1 aylık üye veya 1000 mesaj atması şartıyla GIF profil fotoğrafı gelebilir.

Başka forumlarda mesela herkese açık. Yine kasmıyor aslında.

Herkes istatistik falan diyor ama en azından 1000 mesaj atmış birisi buranın havasını solumuştur. Evet, 1 mesajı olan kişi de katkı sağlıyor olabilir ama en azından 1 aylık üye veya 1000 mesaj atması şartıyla GIF profil fotoğrafı gelebilir.

Gelirse ben kullanmayacağım için uBlock ile direkt engellerim.

1 ay olmalı ama bence 1000 mesaj fazla olabilir henüz 1000 mesajım olmadığı için demiyorum eski üye olupta 1000 mesajı olmayan bir sürü üye var.

Geri
Yukarı