Technopat Sosyal'e Öneri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Çağrı Cangir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sevgili yetkililer ve kullanıcılar, Sosyal'de ceza aldıktan sonra cezanın nedenini anlayamıyoruz. Türkçe'ye uymayan mesaj'dan dolayı ceza alıyorum. Fakat bu cezanın içeriğini anlayamıyorum, hemen görevliler mesajı değiştiriyor. Evet güzel bir işlem fakat biz hatamızı bilmiyoruz.
Eğer hata sistemi gelirse Türkçe'mize daha fazla katkı yapmış oluruz. Hatamızı biliriz.

Bu mesaja desteklerinizi bekliyorum.

Yok kardeşim bence bu konuda her hangi bir çözüm için çalışmazlar. Şikayetini dile getirsen veya ban sebebini sorsan sana verdikleri cevap foruma girmek zorunda değilsiniz, sanki keyfimizden giriyoruz foruma. Bankada çalıştığım halde fırsat bulup giriyorum foruma hem bir şeyler öğreneyim hem de belki bir kişiye faydam olur veya da birilerinin bana yardımı olur diye. Konu açıyorsun derdine derman ararken çözüm için öneri yazıyorlar cevap yazayım diyorum arkadaş sağ olsun atmış banı o kadar hızlı çalışıyorlar ki yazdığım mesajım ile ban arası 1 dakika bile yok arkadaşım cevabımı yazayım bari sonra ömür boyu at banını ne bu acelen. Kanaat getirdim tahminim forumda en çok ban atan yetkililere kesin PC topluyorlar.

Evet hızlı çalışıyorlar fakat bu kötü bir şey değil ben banın sebebini bileceğimiz bir sistem istiyorum. Eğer ban atmakta haklı bir sebepleri varsa bir şey diyemeyeceğim.
Bu konuda desteklerinizi bekliyorum.

Lütfen gören herkes bir mesaj atsın. Öneriyi hayata geçirecek yolda ilk adım yayılmadır.

Sistem önerme konularında sistemi dizdikten sonra şu şekil ekran görüntüsü atana birşey demeyip;
2016-08-12_152900.jpg

şu şekilde attığımda bana ban atıp resim kesmeyi öğren diye babalanan insanlardan ben bişey beklemiyorum.
2016-08-12_152926.jpg

Yaptığım yanlış sadece satın al butonunu almamayı unutmak.

Ben de destek veriyorum. Bu konuda bir şeyler yapılmalı. Cezanın detaylarını da görmek üyelerin hakkıdır.

Destekleriniz için teşekkürler.
Amacımız ban sistemini eleştirmek değil ban sisteminden yararlanmaktır. Arkadaşların dediği gibi ders çıkarmamız için cezamızın sebebini bilmemiz lazım.

Desteklerin artması ve gerekli mercilere iletilmesi için lütfen görüşlerinizi belirtin destekte bulunun.

75 kişi görmüş 5 kişi mesaj yazmış lütfen görüşlerinizi bildirip konuyu büyütelim, konumuz geniş alanlarda gözüksün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı