Technopat Sosyal'e tavsiyelerim

Bence aşağıdaki özellikler gelse çok güzel olur.

1: Rütbelendirme sisteminin çok bir amacı yok gibi. Rütbeye göre konular gelse bence çok güzel olur. Örnek: Ben Picopatım ama Gigapattan hiçbir farkım yok. Mesela ne bileyim, ben üst seviye erişim isteyen bir yere giremesem o girebilse falan bence çok güzel olur.

2: Konu yöneticisin daha fazla yetkisi olması. Mesela ben bir konu açtım. İstediğim adamın yorumunu silebilsem falan bence çok güzel olur.

3: Kelime düzeltme gelebilir biraz zor biliyorum ama. Örnek: Ben merhaba yerine merjaba gibi bir şey yazdım. Bunu düzeltebilir. Sanırım birkaç kelimede var bu özellik.

4: Tavsiyeler kısmına oyun tavsiyesi tarzı bir yer gelebilir. Mesela mobil oyunlar PC oyunları ya da bölüm bölüm MOBA oyunları. Adam vurma oyunları gibi.

5: Her hafta kullanıcılar için oylamalar gelebilir. Mesela tavsiyeler kısmına ya da başka bir yere anket gelse her hafta. Örnek: Sizin en sevdiğiniz hayvan ne, tarzı bir şey. Biraz attım, geliştirilebilir.

Not: Bunlar benim önerilerim, kişiden kişiye değişir.
1. özellik hariç hepsi uygun bence

1) Kötüye kullanılabilir.
2) Kötüye kullanılabilir.
3) Var zaten, aşağıya bak :=)
1610383369490.png

4) Olabilir.
5) Var zaten.

1: Rütbelendirme sisteminin çok bir amacı yok gibi. Rütbeye göre konular gelse bence çok güzel olur. Örnek: Ben Picopatım ama Gigapattan hiçbir farkım yok. Mesela ne bileyim, ben üst seviye erişim isteyen bir yere giremesem o girebilse falan bence çok güzel olur.
Mesela neresi?

Bu tür ayrımcılığın yapıldığı, üye olmaya zorlandığı ve linkler için yorum atmanın şart tutulduğu siteler yok olup gitmeyi hak ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı