Technopat Sosyal'in sevmediğiniz tarafları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu yazım kurallarından şikayet edenler dışında sorun yok.
O kurallar giderse, "bilgsyarım. Nas, ll?" diye konular açılır.
Hem dil bilginiz gelişiyor, hem teknoloji daha ne istiyorsunuz ki?

Ayrıca, adam soru soruyor (belki acil bir soru) ve yazım yanlışından banlıyorsunuz. Azıcık empati kurmuyorsunuz. O anki telaşla yanlış yazabilir.
İmla kurallarına ve Sosyal kurallarına uymamanın bir yaptırımı var, bunları üye olurken kabul ediyorsunuz.

10 yıldır Technopat Sosyal ayaktaysa bu kurallar sayesinde.

Konuların durduk yere kilitlenmesi, sohbet etmeye izin verilmemesi, ekran görüntüsü yüklerken adlandırmadığım için uyarı almak.

Ben herhangi bir eksiğiyle karşılaşmadım, güzel bir forum. Çoğu forumda olmuşluğum var Technopat en iyisi, her açtığım konuya saniyesinde mesaj. Forumu kullananlar da iyi yani :).

Konuların durduk yere kilitlenmesi, sohbet etmeye izin verilmemesi, ekran görüntüsü yüklerken adlandırmadığım için uyarı almak.
Kural 46 güncellendi. Artık konuya uygun isimlendirme zorunlu değil. Ekran görüntüsünün isminin uygunsuz olmaması yeterli.

Technopat'ın 10 katı büyüklüğünde 20 yıldır ayakta olan ve yazım kurallarına dikkat etmeyen forum da var.
Orayı ben de biliyorum ve dediğiniz kadar iyi bir forum da değil bence. Technopat dışındaki tüm forumlarda kör oluyorum desem yeridir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı