Technopat Sosyal'in sevmediğiniz tarafları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1- Dini konuların açılması (Genellikle inançsızlıklar üzerine açılması son derecede rahatsızım).
2- Özel mesajlaşma sisteminin kapalı olması.

Technopat Sosyal'in sevmediğiniz taraflarını yazın. Ben başlıyorum: İki mesaj arasında 30 saniye beklemek zorunda olmak.

Öne çıkar butonunun çok bir işe yaradığını sanmıyorum. Yeni konu açınaca ise ban yiyorsunuz aynı konu olduğu için. Biraz başlığı değiştireyim diyorum yemiyorlar. Atıyorlar banı. Hala işe yaramadığını düşünüyorum.

Mesela konu açtınız, cevap veren yok; bir daha açtığınızda hemen ceza yiyorsunuz. Saçmalık.
Konuyu yükseltebilirsin. :)

Çoğu şeyden bahsedilmiş, ekstradan sanırım bilgisi olmayıp fikri olan tayfayi sevmiyorum.

Yazım kuralları da çok katı bu arada. Okunabilir olan mesajlara ceza verilmemeli. Bir cümlede 10 yazım hatası yapanla bir paragrafta 1 yazım yanlışı yapan bir tutuluyor.

Saçma ve sert kurallar. "Bağlaç olan da / de / ki ayrı yazılır." diye ceza yemişim.

Konuyu yükseltebilirsin. :)

Çoğu şeyden bahsedilmiş, ekstradan sanırım bilgisi olmayıp fikri olan tayfayi sevmiyorum.

Yazım kuralları da çok katı bu arada. Okunabilir olan mesajlara ceza verilmemeli. Bir cümlede 10 yazım hatası yapanla bir paragrafta 1 yazım yanlışı yapan bir tutuluyor.

Yükseltmek pek bir işe yaramıyor. Bunu demek istiyor.

Berbat uyarı sistemi, evet berbat. Moderatör kimse artık onun insiyatifine bırakılıyor uyarının süresi. Saçma sapan bakmadan etmeden uyarı atanlar, toksiklere cevap verince gereksiz mesajlar falan....

Dini konularda herkesin birbirine girmesi, bilgisi olmadan saçma sapan yorum yapıp bir de kendini savunan insanlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı