Technopat TN1 12400F hazır sistemde yanlış parçalar seçmek

furkandn

Centipat
Daha fazla  
Meslek
paramedik
Arkadaşlar, dün Technopat TN1 ürünü özelleştirmeler ile satın aldım ama stoklar biter diye alel acele yanlış parça seçimleri yaptım. RAM'lerimi Adata XPG D50 3600 MHz 17 CL yerine 200 TL vererek Corsair Vengeance 3200 MHz CL 16 yaptım. Adata 512 GB SSD Legend 710 yerine 700 TL vererek DRAM'siz WD Blue sn 570 1 TB aldım. Bu hatalarımdan dolayi ürünü iade edip yeni sistem beklemeli miyim?

1656137905556.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'in MHz ile CL farklarını hissetmezsin bile ama SSD'yi bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim.

RAM'in MHz ile CL farklarını hissetmezsin bile ama SSD'yi bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim.

Fiyatlara bakın ekstra +200 tl vererek daha ucuz kötü bir ram seçmişim resmen.

Fiyatlara bakın ekstra +200 TL vererek daha ucuz kötü bir RAM seçmişim resmen.

O zaman iade edebilirsiniz.

@furkandn Stok tükendiyse niye iade ediyorsun? Almışsın artık. Sağlık olsun deyip kendini avutmaktan başka yapabileceğin bir şey yok. Yok ben iade eder farklı sistem arayışına girerim dersen orası senin bileceğin iş.

@furkandn Stok tükendiyse niye iade ediyorsun? Almışsın artık. Sağlık olsun deyip kendini avutmaktan başka yapabileceğin bir şey yok. Yok ben iade eder farklı sistem arayışına girerim dersen orası senin bileceğin iş.
Merhabalar @Emma Stone benim sert mizaca değil fikre ihtiyacım var empati kurarak neler yapılmalı konusunda yardımcı olur musunuz.

Anakart zaten 3200 mhz destekliyor. Fark yok senin için ssd de de sata ile m2 arasında günlük kullanında fark hissedemiyorsun. Testlerde farkı görüyorsun. Yarının garantisi yok şuan dolar bitcoin vs bence almışsın artık güle güle kullan.

@furkandn Ben senin yerinde olsam iade etmezdim. Tabii ki yaptığın değişiklikler kötü olmuş fakat aldığın fiyat iyi denebilir. 15K'ya almıştın değil mi? 15K'ya aldıysan bence iyi fiyat. SSD biraz kötü olmuş fakat sağlık olsun. Dediğim gibi senin yerinde olsam iade etmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı