Technopat üyeleri ve yöneticilerine!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılım
4 Ağustos 2014
Mesajlar
127
Yer
ORDU
Mikrofon kalitesinden dolayı ses az çıkmış. Ses ayarlarınızı en yüksek seviyeye getirmenizi tavsiye ederim.

Kurallar diye diye yazı yazmaya korkar olduk. Ceza yerine ilk olarak uyarı yapılmalı.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

ByZuras

Hectopat
Katılım
2 Temmuz 2014
Mesajlar
374
Kuralları okursanız hata yapmazsınız.
Kurallarda 2 adet hesap açmanın ,
Bu şekilde konular açmanın yasak olduğu yazıyor.
Yöneticiler ellerinden geldiği kadar düzeltmeye çalışıyor fakat bir yere kadar yapabilirler. Günde sayamayacağınız kadar konu açılıyor.
 
Katılım
20 Mayıs 2014
Mesajlar
1.338
Makaleler
25
Yer
İzmir
Videoyu indirip VLC ile sesi %120 yaptım yine zor duydum be kardeşim. Yeni üye olduğun için garip gelebilir, zamanla hak verirsin sen de.
 

DeletedAcount

Gigapat
Katılım
22 Ağustos 2013
Mesajlar
14.791
Makaleler
35
Çözümler
62
İlk açtığınız konuda yazım kurallarına hiç uymamışsınız ama yönetici arkadaşımız mesajınızı düzenleyip size ceza bile vermemiş. Sonra açtığınız 2. konu diğer konu altında olabilirdi. Hemen hemen aynı şeyden bahsetmişsiniz nasıl sorusunu sorarak. Diğerinde de yine kurallara uygun olmayarak noktalamadan sonra boşluk kullanmamışsınız. Çifte hesap açmışsınız.

Amaç burada sizi cezalandırmak değil yaptığınız hataları görüp kendinizi geliştirmeniz. Binlerce üye var, çoğu zaman özel mesaj ile uyarmama rağmen mesajı editlemeye bile üşenmekteler ve yine aynı şekilde kurallara uygun olmayan şekilde yazı yazmaktalar. Bu şekilde de görüntü kirliği oluşturmaktalar.
 

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Katılım
4 Mart 2014
Mesajlar
17.626
Makaleler
63
Çözümler
75
Yer
Teşkilat-ı Mahsusa
İlk iki konunuz içerik bakımından aynı zaten. İlk konunun cevabını ikinci konuda çok rahat alabilirsiniz. İkinci cezanıza gelirsek ikinci bir hesabı açmak daha büyük bir ceza sebebi. Üçüncü cezanızda ise mesajınızda nokta ve virgülden sonra boşluk bırakmamışsınız. Bu sebeplerden ceza almışsınız.

Ayrıca biz zaten bahsettiğiniz ufak tefek yanlışlıkla yapılan hatalara göz yumuyoruz. Çoğu zaman fazlasına da göz yumuyoruz. Bu hatayı zaman zaman biz de yapabiliyoruz. Ayrıca videoda konularınızı gösterirken bile mesajlarınızda hatalar vardı. Yapılan binlerce hatayı bizler düzeltiyoruz. Empati kurarsanız ne demek istediğimizi daha kolay anlarsınız. İyi sosyaller... :)
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı