Elektrikci_Hasan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle A4 kağıdına istesem tüm dünyayı sığdırırım lakin hava sıcak ve eski performansımda olmadığım için çok özenemedim. Biraz paslanmışım da denilebilir bu işleri bırakmıştım. Buradaki mesajımda ve buradaki konuda belirtildiği üzere akımı başlatan arkadaş belli biz de geliştiriyoruz. Video yapan var lakin ben bildiğim işi yaptım. Boya kullanmadan karakalem çalışması ile yaklaşık 1 saat süren çalışmamı tamamladım. Eğer 2.5 saat civarı uğraşsaydım daha keskin ve güzel bir fotoğraf ortaya çıkarırdım ama anlattığım gibi durumlar malum.
Olmayan arkadaşlar var en altta onları yazdım. Gelecek projelerde sizlere de yer vereceğim. Eğer projelerde olmak istemeyen veya olmak isteyen kişiler varsa şimdiden belirtirseniz iyi olur 😀

yakin1.jpg

Şu anki projede olan arkadaşlar;
@Negan Smith @Elementor @Vavien. @Steve Rogers @acv @rydn @Samotne Ciasteczka @Blacksidemre @SkyRose @painkiller @Jira @Elektrikci_Hasan
Merak etmeyin arkadaşlar sizleri unutmadım. Bizim tayfadan aklıma gelenleri yazdım sizleri de koyacağım gelecekteki projelere 🙂

yetismeyenler.jpg

Resimdeki anlaşılmayan durumlar olabilir. Kurt adamlar köyü basmış biz Technopat sakinleri de savunmaya çalışıyoruz. Arkadaki dağlardaki noktalar, köye doğru koşan kurt adam sürüsü sağ olsun 2 arkadaşımız savaş helikopterleriyle işlerini bitirip işin çoğunluğunu üstleniyorlar. Geride kalanları da biz hallediyoruz. Bu sıralar Dos, Kılıç ile çok uğraştığın için o haldesin adamımla uğraşma bundan sonra 😂
Son kez uzaktan bir bakalım;

uzak1.jpg

Techno3030 kılıç kullanmayı bilmiyor herhalde, kendini ikiye ayırmış 🤣 🤣
Yok dostum kurt adamlardan birini ayırmış ikiye. Samuray Jack fotolu biri vardı onu yapacaktım bulamadım ismini Techno reisi koydum onun yerine. Orada bacaklarını kırmış o yüzden kısa gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı