Technopat Yarışmaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Facebook'ta Technopat sayfasındaki fotoğrafa tıklayıp paylaşmanız gerekiyor açıklama şu şekilde:

"Bu görseli paylaşan 5 kişi Everest'in varisi AIDA64 Sistem Analiz ve Benchmark uygulaması AIDA64 Extreme Edition'un sahibi oluyor...

Bütün özellikleriyle lisanslı AIDA64 Extreme Edition ile sisteminizin hakimi olun! Technopat ailesi olarak FinalWire ile size AIDA64 (Eski adıyla Everest) hediye ediyoruz...

Önceden belirlediğimiz sıradaki paylaşımcılardan 5'i kazanacak. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi sürecek olan yarışmamızın kazananlarını Pazartesi gecesi açıklayacağız. Sizi kazanan açıklamasında etiketleyebilmemiz için https://www.facebook.com/Technopat sayfasını beğenmiş olmanız gerektiğini unutmayın..."

AIDA64 Nedir?: FinalWire AIDA64 2.50 Sürümü Hazır! | Technopat

Playstore’un Katkılarıyla Technopat.net Okurlarına Brothers in Arms Road to Hill 30 Hediye Ediyoruz! | Technopat

Evet, sık sık oyun hediye etmeye çalışıyoruz, bu sefer Oyun incelemeleri, Ön İncelemeler, Oyun videoları ve Oyun Haberleri - Playstore.com kazanacaksınız. Detayları yukarıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. Özeti şu: Belirli tarihler arasında Technopat haberleri içerisinde birisine gizli görsel yerleştiriyoruz, siz bulup oyunu kazanıyorsunuz. Görmesi çok zor değil, imlecinizi gezdirmek ya da açıp sayfa koduna bakmak gibi uyanıklıklar da elbette mümkün :)

Başlangıç: 18/06/2012 – 15:00
Bitiş: 24/06/2012 – 00:00

İyi şanslar...

Face-book ta hesabı olmayanlar katılamayacaklar mı. Benim yok.

O halde ben de katılmak isterim.
Ama GLSCGN arkadaşımızın kasa toplamadaki daha önceki yorumlarını bir hayli fazlaca görmüştüm. Eğer kendisi katılırsa onu desteklemek isterim.

Katılımcı olarak da beğenilerinizle destekleyebilirsiniz, sonuçta bir oyun hediye ediyoruz ödül olarak ama yarışmanın konusundan da anlaşılacağı gibi esas amacımız birlikte "Bakkal bilgisayarı" toplayarak eğlenmek. Hep en iyileri mi tartışacağız? Biraz da kötü sistemlere bakalım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı