Technopat Yarışması: 2000 TL'ye En Kötü Bilgisayarı Topla Trine 2'yi Al!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tebrikler :D Başka yarışma yapılacak mı Ali Abi ?

Elbette, bunu forumumuzdan doğan geleneksel bir yarışma haline getireceğiz. Düzenli yapmak istiyoruz, küçük büyük farklı ödüllerle, farklı dallarda biraz değiştirerek devamlı yapacağız :)

Bir sonraki yarışmayı konuşuyoruz şu an, sitede ve forumda haberle duyuracağız :) Siz de yarışma detaylarıyla ilgili fikirleriniz varsa paylaşabilirsiniz, sonraki yarışmalar için yararlı olur.

Öncelikle bu ilginç yarışma fikri için Technopat'ı tebrik ediyorum. Yarışmayı ilk Gamers'ta gördüğüm de hem eğlenmek hem de şansımı denemek istedim. Challenge Accepted edasıyla forumlara daldığımda İlk başta herkes gibi tek tek eski parçaların yüksek fiyatlılarını bulmayı düşündüm fakat bu durumda çok kolay geçilebilir bir sistemim olacaktı. Razer denemiş (Şu anda Microsoft Optical Mouse 100 kullanıyorum.) biri olarak heralde en fiyat/performans vasatı ürünlerin buradan çıkacağını varsayarak paramı bir güzel çarçur ettim. Hatta kasayla monitörü de güzel göstererek dışı harikulade içi ne siz sorun ne ben söyleyeyim bir bakkal bilgisayarı toplamış oldum. Umarım yarışmayı takip eden herkes sistemleri görüp bir nebze eğlenmiştir diyorum. Teşekkürler.

Önemli olan yarışmaktı :D Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum, cidden iyi batırmış :D

5200lü bilgisayara Razer mouse+klavye seti koymak gerçekten çok güzel ve ironik olmuş, birinciliği sırf o detay ile hak ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazananı tebrik ediyorum. Profhero'yu en iyi bakkal taklidi yapan arkadaşımız ilan edelim.

Benim katılmadan birinci olmam gerekiyordu. ;)

Aklıma süper bir fikir getirdin mkeshnoda saol. :D

- - - Güncellendi - - -

Abi bende zeka sorunumu var anlıyamadım. Yarışma bitmiş bile. 6 GB ekran kartındanda aklıma, ekran kartını pahalı tutup işlemciyi berbat almak ve işe yaramayan parçalara para doğramak geldi. Belki 2.lik alırdım ama iş geçtikten sonra bunu söylemek böbürlenmek olur. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı