AJFA

Megapat
Süper Moderatör
Katılım
6 Mayıs 2013
Mesajlar
4.520
Makaleler
15
Çözümler
227
Yer
İzmir, Türkiye
Virgüle bile ceza veren moderatörler varken, sadece nokta koyması beni delirten belalı sistem.

İnadına kullanmıyorum.

Yeri geldi mi soru işareti bile koyuyor. :)

Üyelerin kaçırdığı şey şu ki yazım denetimi bir yapay zeka değil, bir algoritma. Yani yazım denetimine ne verirseniz onu alırsınız.

Yazım denetiminin doğru çalışması için noktalama işaretlerinin üyeler tarafından konulması gerekiyor, sistemin çalışma şekli bu çünkü.

  • Yazım denetimi öncesi:
    geçenlerde biri bende sorun yok diyodu ,sonrasında hiç sorun yaşamadım diyodu . bendede herhangi bi sorun yoktu fakat sonraki gün kullanılabilir ram miktarında bi düşüş oldu . bu sorunun çözümü nedir
  • Yazım denetimi sonrası:
    Geçenlerde biri bende sorun yok diyordu, sonrasında hiç sorun yaşamadım diyordu. Bende de herhangi bir sorun yoktu fakat sonraki gün kullanılabilir RAM miktarında bir düşüş oldu. Bu sorunun çözümü nedir?
 

AcRe Und

Decipat
Moderatör
Katılım
28 Nisan 2021
Mesajlar
2.131
Makaleler
7
Çözümler
29
Yer
macOSBigSur.kext
Mükemmel bir özellik. Bir aralar daha Technopat'ı yeni öğrenmiştim ve o zamanlar o özelliği çok kullanmıştım. Arada bir hata yapıyordu tabii ama yine de pek bir engel değil kullanmaya. Şahsen ben artık pek gerek duymuyorum.

"Şahsen ben artık pek gerek duymuyorum" Evet bunu dedim ve yanlış yazmışım. :/
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
L

Little Cat

Hectopat
Katılım
11 Mayıs 2020
Mesajlar
9.651
Makaleler
269
Çözümler
34
Yer
Mezarlık
@Benimle tartışma, bunun hakkında bir yönetici sadece yardımcı araçtır diye açıklama yaptığını hatırlıyorum. Onun dışında bu kısımdan fikirlerinizi, hataları belirtebilirsiniz. Geri dönüş sağlanıyor zaten, kendi adıma konuşayım. Birçok sefer kullandım ve dönüş de yapıldı.

1634456990183.png
 

omrally

Femtopat
Katılım
10 Mart 2021
Mesajlar
50
Yer
Kuytu bir köşe
1-2 aydır forumdayım. O gün okulda yazım kuralları ve noktalama işaretlerini tekrar ettik ve bir test dağıttı. Eskiden nefret ederdim fakat forumda seve yazdığım için zamanla da kurallara uymayı öğrenmiş oldum. Belki de hiçbir zaman Türkçeyi sevmeyecektim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı