Technopat'a artık eskisi kadar mesaj gelmiyor

batin1597

Picopat
Daha fazla  
2020-2021 yazı arası her konu açıldıktan 5 dakika sonra 10 15 mesaj geliyordu. Şimdiki konularda sadece 1-2 mesaj geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudan konuya değişir, ben ilgili olduğum konuları takip ettiğim için daha kısa sürede cevap verebiliyorum.

İşin garip tarafı bu konuyu açanın katılım tarihinin dün saat 00.47'de olması :)

2020-2021 yazı arası her konu açıldıktan 5 dakika sonra 10 15 mesaj geliyordu. Şimdiki konularda sadece 1-2 mesaj geliyor.

Değişiyor konudan konuya. Technopat'ı 2016 yılından beri takip ederim. Fakat öyle her konu mesaj yağmuruna tutulmaz. Buradaki birçok insanın bildiği ve göze güzel gelen konulara çok yazılır.
Konudan konuya değişir, ben ilgili olduğum konuları takip ettiğim için daha kısa sürede cevap verebiliyorum.

İşin garip tarafı bu konuyu açanın katılım tarihinin dün saat 00.47'de olması :)
Belki benim gibi eskiden beri bilip yeni üye açandır, öyle yargılamamak lazım.

Belki benim gibi eskiden beri bilip yeni üye açandır, öyle yargılamamak lazım.

Yok yargılamadım ya, bi' garip sadece. Ben de hemen üye olmadım foruma 1 ay falan öylesine girip çıkıyordum. Benim dediğim işin mizah kısmı :D

Siz de 2016'dan beri takip ediyorsunuz mesela dediğinize göre. Yargılamam yani öyle bir insan değilim ya :)

Yok yargılamadım ya, bi' garip sadece. Ben de hemen üye olmadım foruma 1 ay falan öylesine girip çıkıyordum. Benim dediğim işin mizah kısmı :D

Siz de 2016'dan beri takip ediyorsunuz mesela dediğinize göre. Yargılamam yani öyle bir insan değilim ya :)

Pardon ben yanlış anlam kullandım.😀 anladınız siz. Ben aslında eskiden o Intel'in 3,4.nesil işlemcilerden bir başladım 10.nesile kadar çok iyi işlemcileri araştırırdım ama artık zamanım kalmîyor araştırmaya maalesef(12.nesili çok detaylı araştırmak isterdim mesela). 🙂

Technopat'ta da üye açma gereği duymuyordum herkes zaten birbirine yardım ediyor ve aradığım konular zaten halihazırda var diye.
Dün katılarak böyle bir kanıya nasıl vardınız?

Belki benim gibi eskiden beri bilip yeni üye açandır, öyle söylememek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı