Technopat'a girerken "bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor" hatası

boragoktug

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sorun tam olarak bu şekil.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    12,3 KB · Görüntüleme: 40
  • 1 sisteminizin tarih ve saat ayarlarını güncelleyin.
  • 2 Google'ın önbeleğini temizleyin.
  • 3 Google'ın uzantılarını devre dışı bırakın.
  • 4 VPN kullanıyorsanız kapatın.
  • 5 Google'ı güncelleyin
  • 6 işletim sisteminiz Windows 10'dan eskiyse güncelleyin.
  • 7 anti virüs kullanıyorsanız devre dışı bırakın.
Kopyala yapıştır yaptın diyen arkadaşlara hayır yapmadım. Benim önceden bu hatayı yaşayınca denediğim yöntemler.

Aile korumasını kapatırsanız sorun düzelir. Güvenli internet deniliyor da olabilir. Emin olamadım adına şimdi ama demek istediğimi anladın.

Hocamın da söylediği gibi eğer ev internetininzde aile koruması varsa kapatmanız şart olur. Saçma bir şekilde aile koruması Technopat sitesini engelliyor. Bende de benzer bir sorun olmuştu bu şekilde aile korumasını kapatarak düzelttim.

Değerli forumdaşlarımız aile korumasını kapatmanızı önermiş hocam. 🙋🏻‍♂️☝🏽

Kapatmak istemiyorsanız VPN ile girebilirsiniz belki...🤌🏼

Denediniz mi?

Saygılarımla. 🌹

Bizim siteye girerken bu hata varsa çoğu sitede başınıza gelecektir. Sistem saati doğru mu?
Chrome sistem saati uyarısını direkt olarak "Saatiniz ileri/geri" olarak veriyor hocam. Sistem saati ile ilgili olsa hata ekranı bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum. Konudaki bazı yazanlar gibi sorunun "Güvenli İnternet" ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Zira erişim engeli olan sitelerde bu tarz bir hata alınıyor.

Tarih saat uyarısı için örnek:

images.png

Abi Türk Telekom mobilde hata veriyor ne yapmam lazım?
TT Mobil'e yeni mi geçtiniz?

Chrome sistem saati uyarısını direkt olarak "saatiniz ileri/geri" olarak veriyor hocam. Sistem saati ile ilgili olsa hata ekranı bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum. Konudaki bazı yazanlar gibi sorunun "güvenli internet" ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Zira erişim engeli olan sitelerde bu tarz bir hata alınıyor.

Tarih saat uyarısı için örnek:

Eki Görüntüle 1440381

TT Mobil'e yeni mi geçtiniz?

3 ay oluyor.

Geri
Yukarı