Technopat'a teşekkür ediyorum

Gordon Freeman

Kilopat
Bir konuda Technopat'a teşekkür etmek istiyorum. Bu durum sanırsam ilk üye olduğumuzda hepimizin sinirini bozmuştur. Konu ise ceza puanları. Sonradan anladım ki ceza puanları aslında bizi geliştiriyor. İtiraf edeyim ilk başlarda haftada bir ceza alıyordum ama fark ettim ki artık yazarken yazım kurallarına dikkat ediyorum. Hatta telefondan mesaj atarken bile nokta koyuyorum, yazım yanlışı yapmıyorum. Bu yüzden Technopat'a teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada hep Nasrettin Hoca'nın #testi fıkrası aklıma gelir. Moderatörler daha banlık bir mevzu olmadan her konunda ban atarlardı yeni üyelere. (Aslında halen öyle... :ıslık:)

Bunun sebebi dediğim gibi ban yememeyi öğrenmeni amaçlıyorlar. Ve biraz da değişik, ama mantıklı bir yol bulmuşlar. Şahsen ben o banları yemeseydim bu kadar düzgün yazar mıydım bilemiyorum...

Gerçi fazla da ban yemedim de, neyse. :D

Yetkiler elden alınıyor, iki gün, üç gün bekliyorsun ya. Sanırsın sevgilin erasmus ile yurtdışına gitmiş. Onu bekliyorsun dört gözle. :D

Umarım ileride bu ceza politikaları değişir ve örneğin ödül puanlarının düşürülmesi veya konu açmama tarzı yaptırımlar gelir.

İfade yetinizin elinizden alınması cidden adama çok koyuyor. :D

Daha yeni içeriden çıktım, o yüzden böyle söylüyorum. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı