Technopat'a trace atalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

509401

Hectopat
CMD açıp tracert 104.26.15.194 yazın ve SS atın.

Benim sonuçlarım:

1660593358391.png

CMD açıp tracert 104.26.15.194 yazın ve SS atın.

Benim sonuçlarım:

Eki Görüntüle 1487058
Bruh. Cloudflare bilmeyen kullanici ornegi. Cloudflare bu yuzden var. Tracert attigin server Cloudflare'in sunucusu. Technopat'in degil. Dolayisiyla Technopat'in direkt IP adresini herhangi bir sunucu erisimi olan bir yoneticiden alip da Tracert atarsin.

Bruh. Cloudflare bilmeyen kullanici ornegi. Cloudflare bu yuzden var. Tracert attigin server Cloudflare'in sunucusu. Technopat'in degil. Dolayisiyla Technopat'in direkt IP adresini herhangi bir sunucu erisimi olan bir yoneticiden alip da Tracert atarsin.
Olsun hocam atalım işte.

Tamam da niye?

Arkadaşım technopat'a saldırıda bulunup çökertmişti bi ara. Bu neden ki şimdi? Amacın ne?

"Recep abi mod vermezsen siteyi açmam" falan mı diyeceksin

Technopat zaten bir hosting firması değil ki kendi serverı olsun. Arkadaşın attığı sunucu technopat.net alan adının IP'si.

Olsun hocam atalım işte.
Hocam kendimi zor tutuyorum, Technopat'a trace atmiyorsunuz ki! Bir Cloudflare sunucusuna atiyorsunuz.

Technopat zaten bir hosting firması değil ki kendi serverı olsun. Arkadaşın attığı sunucu technopat.net alan adının IP'si.
Hayir. Cloudflare soyle calisiyor, kalkan olarak bir IP oluyor ve gercek IP onun ardina geciyor. Gercek IP'yi domain ile bulamiyorlar ve DDoS onune geciliyor. Cloudflare'i arastirip temel calisma prensibini ogrendikten sonra mesaj atin lutfen. Technopat kendi sunucusunu gonderiyor bu arada fiziki olarak. Sunucu toplama videolarini izleyebilirsiniz. Ali hocami da etiketleyin isterseniz.

Hocam kendimi zor tutuyorum, Technopat'a trace atmiyorsunuz ki! Bir Cloudflare sunucusuna atiyorsunuz.

Hayir. Cloudflare soyle calisiyor, kalkan olarak bir IP oluyor ve gercek IP onun ardina geciyor. Gercek IP'yi domain ile bulamiyorlar ve DDoS onune geciliyor. Cloudflare'i arastirip temel calisma prensibini ogrendikten sonra mesaj atin lutfen.
Hocam ping sürelerini öğrenmek için atamazmıyız? Ben ping süreleri için konuyu açtım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı