Technopat'a ücretli üyelik sistemi gelmeli mi?

Furkan_Elci

Picopat
Yer
Java Öğreniyor
Şöyle bir sistem olsa 2.5TL ile 30TL arasında üyelik özellikleri olursa iyi olmaz mı?
Belli başlı çok önemli olmayan özellikler verseniz? Örneğin Spotfiy'da anlık dinlediği müzik, GIF gibi şeyler,
YouTube'dan ve siteden çok fazla bir kazancınız olduğunu düşünmüyorum :)
Sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.
Belki biraz da olsa desteğiimz olur ve konuyu cevaplamadıktan sonra kilitlemezseniz sevinirim, insanların fikirlerini merak ediyorum.

CQBRAREİS

Hectopat
Şöyle bir sistem olsa 2.5TL ile 30TL arasında üyelik özellikleri olursa iyi olmaz mı?
Belli başlı çok önemli olmayan özellikler verseniz? Örneğin Spotfiy'da anlık dinlediği müzik, GIF gibi şeyler,
Sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.
Belki biraz da olsa desteğiimz olur ve konuyu cevaplamadıktan sonra kilitlemezseniz sevinirim, insanların fikirlerini merak ediyorum.
Sanmam.

KralYolu

Kilopat
Makaleler
18
Yer
Karabük
Technopat'ın geliririn sadece Youtube kanalı olduğunu sanmıyorum. Böylesine bir bilgi yumağı olan insanlar sadece Youtube işi yapıyor olamaz. Özünde bir şirket Technopat. O yüzden böyle bir maceraya gerek yok. Ücretli üyelik satmak demek sadece öyle gifle falan yedirilebilecek bir olay değil.

Adem Yıldız_

Kilopat
sırf Technopat'ı desteklemek için özel paket satın alabilecek yüzlerce kişi var, e-evet Technopat olması gereken seviyede değil ve gelişmesini çok isterdim şahsen.

YouTube'dan değil evet ama sosyalden epey para kaldırıyorlar.

Yukarı