Çözüldü Technopat'a uzun süre girmeyince hesap silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Technopat'a uzun süre girmeyince hesap siliniyormuş galiba, öyle mi? Ne kadar süre girmezsek silinir? Silinen hesap geri gelir mi? Başka neden silinir? Her an hesabım silinecek, sorular gidecek korkusuyla mı yaşıyacağım ben?

Çözüm
Ben böyle bir şey görmedim. Silinmemesi gerekiyor. Hesabınızı kullanmaz iseniz öylece durur, herhangi bir silinmeye tabi tutulmaz.
Silinmez, ben hesabı 2013 de kurulmuş ve son görüntülenmesi 2013 de olan birini görmüştüm 🙃

Belli başlı işlemlerde silinme uygulanır. Bakınız benim hesaba 😀 kaç bin mesaj ve beğeni vardı ne oldu? Başka bir üye ile aynı IP adresi almışız çakışma olmuş, hesap birleştirme de olamayınca birbirine girmişti konularımız. O konu açıyor ben açtım gözüküyor ilettim gerekli yerlere ve eski Elektrikci_Hasan hesabı silindi. Buna benzer çok konum vardı fakat silinen üye diye gözüküyor bakabilirsiniz.

Belli başlı işlemlerde silinme uygulanır. Bakınız benim hesaba 😀 kaç bin mesaj ve beğeni vardı ne oldu? Başka bir üye ile aynı IP adresi almışız çakışma olmuş, hesap birleştirme de olamayınca birbirine girmişti konularımız. O konu açıyor ben açtım gözüküyor ilettim gerekli yerlere ve eski Elektrikci_Hasan hesabı silindi. Buna benzer çok konum vardı fakat silinen üye diye gözüküyor bakabilirsiniz.

Üzüldüm 😔 Technopat geri veremez mi mesaj sayılarını geri, bence vermeli ❓

Boşver. Diğer eleman yüzünden rezil olmuştum zaten tüm foruma. "Aileme nasıl bilgisayar aldırırım?" , "Okula gitme taktikleri" gibi buna benzer yığınla konu açmış, ben açtım gözüküyor 😀

Kısa bir dumura uğramanın ardından Mikail Fidan komple sildi üyeliği ben istedim zaten. Çok da önemli değil ya ben ortama bakarım forum içi rütbe pek bağlamıyor beni. Maksat muhabbet.

Boşver. Diğer eleman yüzünden rezil olmuştum zaten tüm foruma. "Aileme nasıl bilgisayar aldırırım?" , "Okula gitme taktikleri" gibi buna benzer yığınla konu açmış, ben açtım gözüküyor 😀

Kısa bir dumura uğramanın ardından Mikail Fidan komple sildi üyeliği ben istedim zaten. Çok da önemli değil ya ben ortama bakarım forum içi rütbe pek bağlamıyor beni. Maksat muhabbet.
Ya @Autistic Boy ile bu sorunu yaşasanız, Allah korusun. Basit ve masum konular açılmış iyi ki :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı