TechnoPatch'e Helal olsun :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

devildrummer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Marmaris
Arkadaşlar TechnoPatch'e üye olduğum günden beri zaten bir hayranlığım vardı ve geçen bir mesaj geldi ceza aldınız diye .Bir baktım küçük büyük harf uyumuna uymadınız falan... Bazı insanlar böyle ceza geldiği zaman direk küfrü basar ama ben HELAL olsun diyorum .Çünkü artık türkçeye sahip çıkan çok az forum kaldı :like::like:

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark
KS
devildrummer

devildrummer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Marmaris
Alışırız :D

Oğuz26

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Öncelikle Technopat olarak yazılıyor. Helal olsun demişsiniz ama Türkçe katliamı yapmışsınız :D

S

Soner Gül

Ziyaretçi
Tükçe'ye şeklinde yazsaydın gene bir ceza geliyor. :) Zamanla alışırsın elin kurallara göre yazar.
"Türkçeye" şeklinde yazılıyor diye biliyorum :) Şu kuraldan dolayı: "Özel isimler yapım eki aldığında, sonrasında gelen çekim ekleri kesme işaretiyle ayrılmaz." Bana biraz garip geliyor ama ortaokulda da öyle görmüştük. Yanlış biliyorsam düzeltin :)

Ömer Erten

Hectopat
En iyi cevaplar
0
"Türkçeye" şeklinde yazılıyor diye biliyorum :) Şu kuraldan dolayı: "Özel isimler yapım eki aldığında, sonrasında gelen çekim ekleri kesme işaretiyle ayrılmaz." Bana biraz garip geliyor ama ortaokulda da öyle görmüştük. Yanlış biliyorsam düzeltin :)
Doğrudur öyle.

S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Ben 16 tane ceza aldım artık kurallara otomatik uyuyorum teşekkürler tecnopat. :D

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
İyice uzattınız yav. :D

KS
devildrummer

devildrummer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer