Technopat'ı bırakıyorum diyenlerin Technopat'ı bırakmaması

gba1qk0ki3l51.jpg

Aşırı saçma bir durum, tamamen katılıyorum. Bırakıyorum diye konu açıp, 2 gün sonra mesaj yazıyorlar. Yanlış anlamayın, kimsenin gitmesini istemiyorum ama böyle konu açanların ilgi çekmek için yaptıklarını düşünüyorum.

@Sylveon hep karşı çıktığı ama üyelerin Sylveon'u kızgın ve gülme emojilerine boğduğu bir konu.
Bırakma konusu açanlar sanki o süre boyunca hiçbir şekilde girmeyeceklermiş ve bütün iletişimlerini keseceklermiş gibi konuşsalar da kısa bir süre sonra yeniden görüyoruz bu kişileri. Hayır, kısa bir süreliğine girmediğinde insanların kendini özleyeceklerini düşünecek kadar tanınmış olduğunu sananlar da yapıyor bunu. Öyle olsa bile hiçbir üyenin hüngür hüngür ağlayıp "Ulan x nasıl gider be!" dediğini sanmıyorum.

Bu tip konuları onaylasak bile kilitliyoruz ilk mesajda. O da bizim mesajımız oluyor zaten.

@Sylveon hep karşı çıktığı ama üyelerin Sylveon'u kızgın ve gülme emojilerine boğduğu bir konu.

Yok, artık karşı çıkan neredeyse bütün üyeler taraf değiştirdi. Bayağı kavga edenler artık ne hikmetse Sylveon'a katılıyorlar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı