Technopat'ın kurallarını ne kadar doğru buluyorsunuz?

Dyean

Centipat
Katılım
14 Mayıs 2021
Mesajlar
1.481
Makaleler
3
Çözümler
3
Bundan 1 gün önce Windows 10 optimizasyon rehberi hazırlamıştım ve PowerShell açıp PowerShell içine kopyalanması gereken bir kod vardı rehberin içinde. Ama her ne kadar ben kodu doğru girsem de rehberi yayınladıktan sonra o kod oynanmış ve kodun baş harfi olan I, i ile değiştirilmiş. Rehberimi uygulamaya çalışan kişiler kodun işe yaramadığını söylediler ve ben de o zaman fark ettim kodun değiştirildiğini ve sonra adama cevap vermeye çalıştım ama rehberde bir yazım yanlışı yaptığım için 1 saat ban yedim ve bu yüzden adamalara cevap yazamadım, rehberi uygulayan çoğu kişi başarısız oluyordu, bunun sorumlusu ben değildim ve ufak bir yazım yanlışı yüzünden insanlara yardım edemedim ve ayrıca sonra rehberi düzenlemeye kalkıştığım zaman rehberin orada "düzenle" butonu yoktu. Peki bu küçük yazım yanlışından dolayı böyle ağır cezalar verilmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz ya da size daha önce böyle olaylar başınıza geldi mi? Lütfen "o zaman bu forumdan git" gibi şeyler yazmayın.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

ApRa

Gigapat
Sosyal Tayfı
Katılım
1 Mayıs 2017
Mesajlar
6.804
Makaleler
232
Çözümler
192
Kurallar hafif sadece bekleme yarım saate düşebilir belki, bazı şeylere kat ve kat daha ağır cezalar gelmeli özellikle konuyu dağıtan ve trollere. Konuyu raporlasaydınız doğrusu olacak şekilde muhtemelen o an düzeltilirdi, denetimde moderatör otomatik düzenleyip kodu bozmuş olabilir.

Konunuzu kontrol ettim, eklentiler ile oluştursaydınız muhtemelen koda bir şey olmazdı, düz yazı şeklinde açmışsınız konuyu. Rehber konuları hazırlarken özellikle şu HTML kodlarını kullanın. Başlıkları büyük yazmak yerine.
 

Yagii

Centipat
Katılım
7 Aralık 2020
Mesajlar
2.708
Makaleler
5
Çözümler
11
Yer
Asus Fabrikası
download.jpg
 
Yukarı