Technopat'ın 'pat'ı nereden geliyor?

Ben daha cok Ispat kelimesinden esinleniyorum site ismi üzerine ya da Catapat :)
Hani eskiden cit pit'lar vardi bilir misin bilmem? O da bir esin kaynagi ahahahhaha, dur resim bulmaya gidiyorum :)

~~~

Aha buldum Allahima la yemin ederim yaslanmisim ahahhahaa :)

Eki Görüntüle 384649

Catapat'dan cit pit'a nasil geldin diye sorma ama ahahahhaaha :)
Ehehe. Ne patlatırdık bunları be :) Kız kaçıran daha güzel ama 🤣

Çatapat, kız kaçıran, torpil, mantar tabancası, bir de adı aklıma gelmedi havaya atıyorduk yere düşünce patlıyordu. 🤣 Bir gün bizimkiler bahçe de masaya oturmuşlar çay çorba derken, ateşledim kız kaçıranı attım masanın altına, bağrışmalar, çağrışmalar gül gül ölürsün. 😁
Ah o bayram günleri : ) Şeker toplamalar felan 🤣

Ummadığın bir anda "pat" diye banlanıveriyorsun. Fakat bu aralar moderatörlerde bir sessizlik, merhamet, iyi niyet görüyorum. Sanırım halkımızın bireyi @StronkComrade işini fazlasıyla iyi yapıyor. Buradan ona sevgilerimi iletirim :)

Ummadığın bir anda "pat" diye banlanıveriyorsun. Fakat bu aralar moderatörlerde bir sessizlik, merhamet, iyi niye görüyorum. Sanırım halkımızın bireyi @StronkComrade işini fazlasıyla iyi yapıyor. Buradan ona sevgilerimi iletirim :)
Sağ ol yoldaş 😍. Soru işaretinin yazımı vs. gibi konularda ban atmak istemiyorum, kısacası bazı metin içi hatalarda düzenleyip geçiyorum. Elimden geldiğince düzenlemeye, cezaları kısaltmaya çalışıyorum. Çok ama çok uzun bir konu açılıyor, konuda hata olmayan kısım yok ve bu durumda ceza kaçınılmazdır :) Eğer 1 saatlik bir ceza vermezsem o hep devam ediyor. Görevim gereği ceza vermezsem olmaz ama ben yine de kısa cezalar ile bir daha yapmaması için uyarıyorum. Güzelce yazılmış bir konuda olur da birazcık "RAM, GPU, CPU" vb. şeylerin yazımı gözden kaçmış olabilir, ben onlara ceza vermiyorum çünkü zaten metinde bir hata yok, sadece gözden bir kaç tanesini kaçmış olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı