Technopat'ın sil tuşunda bir üst satıra geçmesi

Sorunu tam olarak anlayamadım.
Eğer yeni satırı Shift+Enter ile oluşturursanız, bir defa backspace bastığınızda, oluşturduğunuz satır boşluğu da sildiğiniz tek bir adetcik karakterle siliniyor. İsterseniz uzun bir cümle yazın fark etmiyor. İsterseniz kısa bir video iletebilirim.

Bende de alıntı yaptığım mesajda sile bastığımda alıntı kısmını silmeye başlıyor. Aynı şekilde alıntıda entere bastığımda boş satıra geçmiyor. Alıntının içinden devam ediyor. Düzeltilmesi gereken bir sorun daha.

Sağ altta yazım denetimi yapan bir şey var, onu kapat derim. Sorunun bizle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Tüm eklentileri kapamayı denedim. Gizli sekmeyle açmayı da denedim. Eklentisiz Firefox ile denedim.

Hepsinde aynı şey. Giriş yapmadan sıkıntı olmuyor, ama giriş yaptığım gibi bu sıkıntı başlıyor. Giriş yapmanın ne değiştirdiği hakkında bir fikrim yok.

Sağ altta yazım denetimi yapan bir şey var, onu kapat derim. Sorunun bizle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.
Muhtemelen XenForo ama sorun tam olarak şöyle bir şey.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denedim, bende böyle bir şey yok. Garip...

3 farklı tarayıcı (Brave - Firefox - Edge), aynı durum. Giriş yapmadan sıkıntı yok, ama giriş yaptığım zaman Shift+Enter sıkıntı yapıyor. Üstte zaten video paylaşmıştım ama lazımsa daha uzun da paylaşabilirim.

@TheAny bir üstte şimdi paylaşmış, cidden sinir bozucu bir şey.

Galiba bir çözüm yok bu konuda ;(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı