@Yika38 ile soru cevaplama etkinliği

@yika38 Geçen sene Kayseri'ye gelmiştim gezmeye. Ben beğendim, en azından bizim il merkezinden iyi. 🤭
Benim gezdiğim yerler daha çok merkezi yerler falandı. Tramvay falan iyi olmuş bayağı.

Linkini koyduğum yeri haritada bulamadım ama orayı falan gezmiştim. Yeraltı çarsını gezdim. Halka açık alanlarda Wİ-Fİ noktası iyi olmuş teoride ama aşırı yüklenme olduğu için internet gümlemiş tabii.
Kaşıkla'yı bayağı beğendim. Daha iyi yerler de vardır ama ittiğim yerler arasında en iyisi olmaması için bir neden yok.
Turla gelmesek sizi bile ziyaret edesim gelmişti. :)

Halka açık alanlarda Wi-Fi noktası iyi olmuş teoride ama aşırı yüklenme olduğu için internet gümlemiş tabii.
Gecenin bir vakti test yaptığımda 100 Mbps'yi görmüştüm. Yükleme hızını tam hatırlamıyorum. Ama evet, interneti olmayanlar için bu tür Wi-Fi alanlarının olması çok iyi.
Kaşık-La'yı bayağı beğendim.
Kaşık-La'ya gitmek hiç nasip olmadı. Şu virüs tehlikesi geçince gitmeyi çok isterim ama.
Turla gelmesek sizi bile ziyaret edesim gelmişti. :)
Bir daha yolunuz düşerse her zaman bekleriz. :)

Normalde bu tür konulara pek katılmayı sevmem ama madem etiketlendim, ben de bir şeyler yazayım.

@Enes3078 @Trieetz ve @Ma'at tarafından etiketlemişim. Kendilerine çooook teşekkür ediyorum, seviliyorsunuz. :)

İsim isim etiketlersem insanları ayrıştırıyormuşum gibi hissediyorum. Bu yüzden isim isim saymayacağım. Kimileriyle Technopat dışından görüşüyorum, kimileriyle görüşmek istiyorum ama bir türlü fırsat bulamıyorum. Beni bilen biliyor, tanıyan tanıyor. Birkaç istisna haricinde hepinizi ayrı ayrı seviyorum. 😍 😊

Hocam, Kayserili misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı