Technopat'ların Bilgili Olduğu Başlıklar

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Herkes bilgisi çok olduğu konuları yazsın konu açanlara vb. faydalı olacağını düşünüyorum.

Mesela beni etiketlediğinizde büyük ihtimal yanıtlayacağım konular: Ağ, Android, müzik, ses sistemi/ekipmanları, konu dışı, CS:GO siteleridir.

Hangi konuda bilgiliyim şu an için bilmiyorum. CS:GO ile ilgili bir şeyi merak ediyorum, bu skinler ne oluyor? Ben sadece girip iki el atıp çıkan birisiyim, oyunun sonuna kadar bile durmuyorum bazen. YouTube'da binlerce $'lık skin videoları var, bunar sana güç mü veriyor? Bende de bir kaç skin var, nasıl aldığımı bilmiyorum, satabilir miyim? Ya da değerini nereden öğrenebilirim?

Hangi konuda bilgiliyim şu an için bilmiyorum. CS:GO ile ilgili bir şeyi merak ediyorum, bu skinler ne oluyor? Ben sadece girip iki el atıp çıkan birisiyim, oyunun sonuna kadar bile durmuyorum bazen. YouTube'da binlerce $'lık skin videoları var, bunar sana güç mü veriyor? Bende de bir kaç skin var, nasıl aldığımı bilmiyorum, satabilir miyim? Ya da değerini nereden öğrenebilirim?
Konu içinde konu çok ayıp biliyorsun konu açman daha iyi olur.:kıkırda:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı