Technopat'ların Bilgili Olduğu Başlıklar

Tamamen biliyorum demesem de elimden geldiğince;
- Bilgisayarla ilgili herhangi bir konuda o sorunu biliyorsam cevaplamaya çalışırım. Ağlara ilgim vardır ve programlamada giriş seviyesi de olsa yönlendirme yapabilirim kısmen.
- Bazı elektronik ürünlerde (TV, Telefon, Laptop vs) daha önce araştırıp inceleme imkanı bulmuşsam tavsiyede bulunabilirim.
- Konu dışı sorularda bilgim dahilinde bir şeyle karşılaşırsam cevap vermeye çalışırım.

Otomobil, PC donanımı, orta seviye video ve grafik işleri. Bu konular benim son senelerimi harcadığım meseleler.

Unutmuşum ama kedi bakımı konusunda da profesyonelim diyebilirim. Farklı yaşlarda pek çok kediye hayata tutunmasında ve bakımında rol oynadım. Son zamanlarda bunalım olmamın sebebi de bu kedilerden biridir. Her gece eksikliğini, kabusunu yaşarım hala.

Everest ekipmanları arayan kişilere yanıt verebilirim, veya oyun konsolu konusunda hani en çok sorulan "XBOX mı, PS4'mü" tarzı konularda cevap verebilirim. Ha çok bilgili değilim azcık ondan azcık şundan biliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı