Technopat'ta en sinir olduğunuzu şeyler

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 185
  • Görüntüleme 11B
T

Timurozer

Ziyaretçi
En sinir olduğum şeyler burada birine bir şeyi tavsiye ederken genellede kullandığım seyleri tavsiye ederim. Lakin diğerleri kullanmadığı halde sanki kullanmis gibi yorumlar yapabiliyor. Çoğunlukla benim kullandığım seyleri beğenmeyip üstüne aşağılamalari iyice zoruma gidiyor. Ben kullaniyorum tavsiye ediyorum bu seni ilgilendirmez. Herkesin zevki kendine göredir. Sonucta tavsiye ediyoruz illa al demiyoruz. Sizlerin nelerdir merak ediyorum 😁?

Üye iken: Sorunu olan üyeye yardım ederken aradan başka üyenin, başka soru sorması.

Moderatör (Ama Süper Moderatör :D) iken: Aldığı uyarının haksız olduğunu düşünüp bizi karalayan insanlar, haklarını aramaları çok güzel ama "benim msı bilgisayarım bozuldu" yazıp da "Neden özel isim ve kısaltmalardan ceza aldım" diyenler.

Herkesin zevki kendine göredir.
Öyle bir şey yok. Konu sahibi senin önerine itibar edip alabilir, sen de kendi zevkine göre önerdiğin için kalitesine bakmamışsındır, ürün bozulur adamın parası boşa gider. Öneri verilirken zevk asla baz alınmamalıdır. Markanın kalitesi, modelin sorunları, özellikleri gibi etkenler baz alınmalıdır.

Benim sinir olduğum şey cahillerin dayatmaları. Kanıta itibar etmemeleri. Ne kadar dil döküp tezini kanıtlasan da fanboyluk sebebiyle dayatması.

Yeni konular

Geri
Yukarı