Technopat'ta yaşanan ön yargı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Daha geçen birkaç gün önce bir konu açtım. AC Odyssey ile alakalı olarak yaşadığım sorunu belirttim. Ardından gelen iki cevap da oyunun orijinal olup, olmamasına dönüktü. Bir müddet bağlanamadığım için cevap yazamadım. Sonra bir baktım konuya "çözüldü". Nereye çözüldü? Oyun orijinal. Durumu bildirmek istiyorum, bildirecek yeri bulamıyorum. Moderatör veya yöneticilere mesaj atamadım. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Sitenin kurallarını bilmeden soru soranlar veya orijinal program kullanmak istemeyenlerin attığı mesajlardan ötürü müdür, nedir bir ön yargı doğmuş. Eyvallah da kontrol de edilsin durum. Geç de olsa bir cevap yazdık. Hâlâ dönüş yok.

Private mesaj (Özel mesaj) yasaklandı.

En iyi cevap seçtiğiniz için sanırım otomatik "Çözüldü" başlığı geliyor. Yanlışlıkla seçtiyseniz rapor edin kaldırılsın.

Rapor edebilirsiniz. Bu şekilde aktif herhangi bir moderatör olaya el atacaktır.
Private mesaj (Özel mesaj) yasaklandı.
En iyi cevap seçtiğiniz için sanırım otomatik "Çözüldü" başlığı geliyor. Yanlışlıkla seçtiyseniz rapor edin kaldırılsın.

En iyi cevap diye bir seçim yapmadım. Öte yandan özel mesajların yasaklanması bir noktada kötü olmuş ama yasaklanma sebebini anlamak da zor değil. Bir de son olarak, rapor edecek olsam durumu da izah edebiliyor muyum? Çünkü rapor ettiğim zaman arkadaşların da haberi olursa ayıp olur. Cevaplar için teşekkürler bu arada...

Moderasyon eylemlerinde bir moderatörün mesajı en iyi cevap seçtiği gözükmüyor. Muhtemelen siz seçtiniz. En iyi cevabı kaldırdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı