Çözüldü Technopat'ta yayınlanan MSI BIOS dosyaları resmi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UfukÇ.

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba.
Paylaşmış olduğum haber içeriğindeki linkler Drive ile sunulmuş ve resmi MSI sayfasından da indirebileceğimiz söyleniyor. MSI'ın kendi sayfasında bu dosyaların güncel halleri hala bulunmamakta.
Technopat yazarı bu linkleri nereden temin etmiş? Güvenilirliğini nereden biliyoruz bu BIOS dosyalarının. Resmi sitede bu güncellemeler bulunmuyor.
Söylenen BIOS versiyonları ile resmi sitedeki versiyonların birbiriyle alakası yok. Kendi anakartım dahil olmak üzere B550, X570, X470, B450 serisi modelleri inceledim, hiçbiri resmi sitede yok.
Son BIOS güncellemelerinin tarihleri bile aylar öncesine ait.
Burada yayınlananlar resmi BIOS dosyasıysa, kaynak neresidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sürümler genelde Beta olduğu için. Diğer nedenini yukarıda söyledim, burada tecrübeli kişiler var, BIOS güncellemesini bilen, bir sorun olduğunda daha kolay çözebilecek kişiler.
Merhaba.
Paylaşmış olduğum haber içeriğindeki linkler Drive ile sunulmuş ve resmi MSI sayfasından da indirebileceğimiz söyleniyor. MSI'ın kendi sayfasında bu dosyaların güncel halleri hala bulunmamakta.
Technopat yazarı bu linkleri nereden temin etmiş? Güvenilirliğini nereden biliyoruz bu BIOS dosyalarının. Resmi sitede bu güncellemeler bulunmuyor.
Söylenen BIOS versiyonları ile resmi sitedeki versiyonların birbiriyle alakası yok. Kendi anakartım dahil olmak üzere B550, X570, X470, B450 serisi modelleri inceledim, hiçbiri resmi sitede yok.
Son BIOS güncellemelerinin tarihleri bile aylar öncesine ait.
Burada yayınlananlar resmi BIOS dosyasıysa, kaynak neresidir?

Halis mulis resmidir zaten sitesinden alarak paylaşıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Dosyalar resmi. Zaten resmi olmasa doğrulamadan geçemez ve kurulamaz. Dosyaları bize mail ile atıyor MSI.

Niye peki? Burada tecrübeli kişiler olduğu için. Zaten biz gayri resmi BIOS ve Windows ISO paylaşmıyoruz.

Selamlar. Dosyalar resmi. Zaten resmi olmasa doğrulamadan geçemez ve kurulamaz. Dosyaları bize mail ile atıyor MSI.

Niye peki? Burada tecrübeli kişiler olduğu için. Zaten biz gayri resmi BIOS ve Windows ISO paylaşmıyoruz.
Peki MSI kendi yayınlamak yerine neden size atıyor ve buradan yayınlanıyor? Yayınlanan bu dosyaları başka kaynaklarda bulamadım. Sadece burada var. Neden?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı