Technopat'tan ayrılmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EZİC AJANI

Centipat
Katılım
3 Aralık 2020
Mesajlar
1.086
Makaleler
1
Çözümler
2
Selamlar, öncelikle bu forumda bana yardım eden, teşekkür eden ve destek çıkan, hatta nefret eden herkese çok teşekkür ederim. Son günlerde bazı konularda yazdığım cevapların insanların sorunlarını gidermediğini, insanların bana karşı nefret beslediğini ve yaptığım hataların yüzüme vurulduğunu düşünüyorum. Bu sebeple forumdan ayrılma kararı aldım, fakat bunu size sormam gerektiğini düşündüm. Aşırı fazla ceza aldığımı düşünüyorum, bu bence bana hiç ama hiç yakışmadı. Şu ana kadar kalbini kırdığım, gereksiz mesaj attığım, hakaret niteliğinde kelimeler kullandığım herkesten çok çok özür diliyorum. Kararı size bırakıyorum, sizce forumdan ayrılmalı mıyım? Lütfen saçma ifadeler atmayın, bu kararımda ciddiyim. Yardım eden ve teşekkür eden herkese çok teşekkür ederim. Kalbini kırdığım, yanlış bilgi verdiğim herkesten çok özür dilerim, hakkınızı helal edin. İyi akşamlar...

Aldığım toplam ceza sayısı: 16.
Sizce fazla mı?
 

Moderasyon Ekibi

Yetkili Üye
Merhaba,

16 adet uyarı, hatalarınıza devam etmemeniz için var. Burada bulunan kurallarımızı okuduğunuzda eminiz ki uyarı almayacaksınız. Tek yapmanız gereken okumak ve uymak. 100'ün üzerinde uyarısı olan üyeler bile neredeyse hiç uyarı almamaya başlıyor çünkü öğreniyorlar. Bu, canınızı sıkmasın. :)

Sizi rahatsız eden ve kurallarımıza uymayan mesajları rapor edebilirsiniz. Kurallara uyduğu halde rahatsız olduğunuz mesajlar bulunuyorsa bu üyeleri göz ardı edebilirsiniz. Profillerine tıklayıp Göz Ardı Et demeniz yeterli oluyor. Hatanız varsa düzeltmek de size kalıyor. ;)

Saygılar,
Moderasyon Ekibi
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı