Technopat'tan telif izni

Yer
Bulunamadı...
Merhabalar sevgili Technopat yetkilileri. Yaptığım oyunda Technopat platforumunun o kadar yardımı oldu ki, ben de oyundaki firmalarının adını Technopat'tan seçmeye karar verdim. Bir firmanın adı Technopat. Diğerinin adı tochnepat. Bu isimler için sizden telif izni istiyorum. İyi günler dilerim :)

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
Webcam kullanan insan
Yer
Bulunamadı...

BerkeP

Megapat
Yer
Ankara
Konu açmak yerine burayı kullansan daha kolay ulaşırsın.

KS
Webcam kullanan insan
Yer
Bulunamadı...
Konu açmak yerine burayı kullansan daha kolay ulaşırsın.
Ben oraya önceden de defalarca mail attım. Hiç bir dönüş olmadı. Bende forumu sık kullanan birisi olarak, direk buradan ulaşayım dedim.

KS
Webcam kullanan insan
Yer
Bulunamadı...

Cruslan

Megapat
Yer
F-22 Raptor
Technopat Site Kullanım Koşulları'nın ilk maddesi:

1. Technopat hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Technopat'tır. Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen Technopat'a aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir.

KS
Webcam kullanan insan
Yer
Bulunamadı...
Technopat Site Kullanım Koşulları'nın ilk maddesi:

1. Technopat hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Technopat'tır. Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen Technopat'a aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına izin verilmemektedir.
Yani hocam o isimleri kullanamayacak mıyım şimdi :(

Cruslan

Megapat
Yer
F-22 Raptor

Yukarı