Technosistem dolandırıcılığı

Enistanblue1693

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar.
Biliyorsunuz ki geçmiş yıllarda Technosistem adlı bir firma ekran kartı, HDD, SSD gibi ürünleri satıyormuş gibi yaparak bir sürü insanı dolandırdı.
Zamanında ben ödemeyi havale olarak yapmıştım, parayı normal bankadan iade şeklinde almak isteseniz kredi kartı ile alışveriş yapmadığınız için zaten paranızı geri alamıyorsunuz, dava şart.

Bu firmayı ben Cimer'e şikayet ettim, bayağı bir uğraştım, ifade vermek için karakola falan çağrıldım. Uzun uğraşlar sonucunda devlet benim adıma bu firma ile alakalı bir dava açmış ve dava haberini gören şahıs bana parayı daha davaya gitmeden kuruşu kuruşuna teslim etti.
Hala bu adamda parası olan arkadaşlar 02/03/2021 tarihinde Bursa 12. ağır ceza mahkemesinde mahkemem var.

Dosya Ekleri

• dava.png
    dava.png
    68 KB · Görüntüleme: 298
Arkadaşlar konuyu güncel tutarsak çok sevinirim, parası olan arkadaşlar yarın gelip adamla görüşme sağlayabilir.
Merhaba, konuyu yeni gördüm bende mağdurlardan biriyim tüketici hakem heyetinden gelen sonuç sonucuyla bursa 6. icra mahkemesine başvuruda bulundum ancak adreste bulunmadığı için devam edemedik davaya izlediğiniz yol ve varsa kişiye ulaşım için benimle iletişime geçerseniz çok sevinirim.

Kayhan kikkaya duruşmaya gelmedi, hakkında yakalama emri çıkmış zaten.
2 yıl veya 4 yıl hapis cezası aldı.
Paramı kuruşu kuruşuna aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
@Enistanblue1693 Serkan hocam sağolun instagramdan görüşmemizde vermiş olduğunuz [email protected] adresine elimdeki mahkeme evrakları ve tüketici hakem heyeti kararı ile ödenecek tutarı ve hesap bilgilerimi gönderdim. Bugün hesabıma paramı yatırdılar. Tekrar mahkeme açmaya gerek kalmadan sorunum çözülmüş oldu sizlere teşekkür ederim. Ayrıca başka arkadaşlar varsa bu mail adresi ile iletişime geçebilirler dönüş yapıyorlar. En azından bana dönüş ve ödeme yaptılar.

Merhabalar bende doladırıldım bu firmadan kendime ve kuzenime erkrankartı almıştım evraklarım var mail yazısmalarımvar aylarca oyaladılar ne yapabilirim?

Geri
Yukarı