Techpazar satıcısı güvenilir mi?

Epilouge

Hectopat
N11 techpazar satıcısı güvenilir mi? Alışveriş yapan var mı? Bir de cepekspress ve GSM dünyası satıcılarından sizce hangi satıcıyı tercih etmeliyim?

Bunu sormak yerine biraz göz atarak fikir edinebilirsin:

1573334826052.png
1573334802602.png

Oldukça tecrübeli ve başarılı bir mağaza gibi duruyor.

Mağaza memnuniyeti %97' nin üzerinde, sipariş sayısı 1000-2000'in üzerinde ise güvenilirdir. @XanthiN'in attığı fotoğrafa göre gayet başarılı, güvenilir bir mağaza. Sorun çıkacağını sanmıyorum.

Bunu sormak yerine biraz göz atarak fikir edinebilirsin:

Eki Görüntüle 457620 Eki Görüntüle 457619

Oldukça tecrübeli ve başarılı bir mağaza gibi duruyor.
sormamın sebebi garanti konusundaki endişelerim 😊
Mağaza memnuniyeti %97' nin üzerinde, sipariş sayısı 1000-2000'in üzerinde ise güvenilirdir. @XanthiN'in attığı fotoğrafa göre gayet başarılı, güvenilir bir mağaza. Sorun çıkacağını sanmıyorum.
teşekkürler :)

Bende aynı konuyu araştırıyorum note8 almak için gerçi sipariş verdim ama bakacağız. Diğer yorumdaki detaylara bakınca evet sorun yok gibi gözüküyor fakat birde bunlar var;

Umarım bu tür bir sorun yaşamam kutuyu açmadan ilk işim ürünü sorgulatmak olacak yoksa kutu açıldıktan sonra üründe sıkıntı varsada değiştirmiyorlarmış arkadaşlar
Bende aynı konuyu araştırıyorum note8 almak için gerçi sipariş verdim ama bakacağız. Diğer yorumdaki detaylara bakınca evet sorun yok gibi gözüküyor fakat birde bunlar var;

Umarım bu tür bir sorun yaşamam kutuyu açmadan ilk işim ürünü sorgulatmak olacak yoksa kutu açıldıktan sonra üründe sıkıntı varsada değiştirmiyorlarmış arkadaşlar

Ürünüm hala kargoya verilmedi. Herkes iletişim konusunda sıkıntı çekiyor firmayla.

Son düzenleme:
ürünü alırken teslim tarihi en geç 3 gün yazıyordu ürünü 11 kasımda indirim kuponu ile aldık 10 aralıkta teslim edecekler yani bizim paramızla çinden sipariş verip öyle teslim edecekler... 30 gün kargo bekliyoruz rezillik resmen. mağaza sorumsuz ve iletişime geçmiyor binlerce mağdur kişi var.. n11 de firmaya sahip çıkıyor Allah ikisinin de belasını versin... şikayetvar ve ekşisözlük sitelerinde yüzlerce şikayet yorumlarını okuyabilirsiniz.
Bu paragrafı okuyan herkesi uyarıyorum TECHPAZAR satıcısından uzak durun insanları mağdur eden sahtekar bu satıcı...

ürünü alırken teslim tarihi en geç 3 gün yazıyordu ürünü 11 kasımda indirim kuponu ile aldık 10 aralıkta teslim edecekler yani bizim paramızla çinden sipariş verip öyle teslim edecekler... 30 gün kargo bekliyoruz rezillik resmen. mağaza sorumsuz ve iletişime geçmiyor binlerce mağdur kişi var.. n11 de firmaya sahip çıkıyor Allah ikisinin de belasını versin... şikayetvar ve ekşisözlük sitelerinde yüzlerce şikayet yorumlarını okuyabilirsiniz.
Bu paragrafı okuyan herkesi uyarıyorum TECHPAZAR satıcısından uzak durun insanları mağdur eden sahtekar bu satıcı...

şu an bu dediğini bir çok firma yapıyor. stokta olmayan urunu satıp stoklar geldıkten sonra çıkışını yapıyor. aldığım duyumlara göre kargo firmaları da gecikmeye sebep olabılıyor. geçen günlerde mağaza ve internet satışı olan mağaza müdürüyle yaptıgım sohbette sabahkı kargoları yurtıcı kargo yoğunluktan dolayı alamıyacağını belirtmiş.

şu zamanda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar gerçekten çok can sıkıyor. mağazalar böyle yoğun zamanlarda 2-3 ekstra personel çalıştırıp bu sorunu çözebilirler. yaklaşık 1 haftadır hergun denememe rağmen itopya müşteri hizmetlerıne asla ulaşamadım. hatta bi ara varlıklarını dahi sorguladım

Merhaba aynı sıkıntıyı bu sene de biz yaşıyoruz aynı firma ile acaba geçen sene süreç nasıl işledi ürün kaç gün sonra elinize ulasti ve ulastiysa herhangi bir sıkıntı oldu mu?

Geri
Yukarı