Technopat neden Mobile World Congress 2015'e katılmıyor?

• Konuyu başlatan Wi Fi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 960

Wi Fi

Hectopat
Daha fazla  
Teknokulis, Donanım Haber, Shiftdelete v.s. (bunlar takip ettiklerim) katılıyor. Ancak ben Technopat'ı Türkiye'deki en samimi teknoloji yayıncısı olarak görüyorum ve hiç MWC haberi yok.

Acaba sponsor mu bulamadılar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sponsorları olmayabilir. Keşke katılabilselerdi iyi olurdu, bildiğim kadarıyla ülkemizden 3 veya 4 teknoloji sitesi Barcelona'ya gitti .
Shiftdelete, Donanım Haber, TeknoSeyir belki olabilir .

Teknokulis, Donanım Haber, Shiftdelete v.s. (bunlar takip ettiklerim) katılıyor. Ancak ben Technopat'ı Türkiye'deki en samimi teknoloji yayıncısı olarak görüyorum ve hiç MWC haberi yok.

Acaba sponsor mu bulamadılar?

Shiftdelete :D en samimi teknoloji sitesi, :D Forum'da dahil. Berkin, Tolga, Hakkı ve Fatih Abi Barcelona'ya gittiler.

Mobil teknolojileri ile fazla ilgili degil technopat, ondan da olabilir. Bircok seyden olabilir.
Yada katiliyorlardirda bize söylemiyorlardir. Halbuki ne olurdu gitselerdi, bizleride yanlarinda götürselerdi.

#teknoloji_var_dediler_geldik :)

Davet ettiler sağ olsunlar ancak bu yıl zamanlama bizim için uygun değildi arkadaşlar. Ön bilgileri aldığımızda nelerin tanıtılacağını bir oturup yazdık, geçtiğimiz yıllarda her mobil etkinlik dolu dolu olurdu ama bu yıl elle tutulur gözle görülür çok az ciddi yenilik olacağını anladık. Etkinlikten bir hafta önce Qualcomm basın toplantısındaydık, zaten takip ettiğimiz konular konuşuldu diye özetleyebilirim. Mobil dünyada yenilikler 2015'te çok azaldı. Bu bir nadas dönemi olacak, ha elbette yeni son tüketici elektroniği ürünlerini inceleyip, 3G'den 4G'ye geçiş gibi teknolojik konuları ele alacağız. Bir de Vestel'in Venüs 2 telefonu için beklediği vergi uygulaması var, Vestel vergisi gibi beklenen olaylar da yine haberlerimize konu olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı