Tecnhopat Sosyal Facebook Bildirimleri

Rinovdro

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.

Uzun zamandır bir çok benzeri yerli ve yabancı site ile birlikte takip ettiğim siteler arasındadır Technopat. İlgi ve beğeni ile takip ederken; verilen emek, yapılan güzel çalışmalar için öncelikle Technopat ekibine teşekkür etmek isterim.

Fakat bir süredir biraz nahoş bir durum ile karşılaşıyorum ve pek forum insanı olmamakla birlikte üzülerek aslında sırf bu konuda görüş bildirmek mümkünse yardım almak için de foruma üye oldum diyebilirim.

Sorun şu ki, Facebook üzerinden Technopat'ı takip edebilmek için ilgili sayfayı beğendim ve takibe aldım hatta kendi listelerimden birinde de yer verdimki rahatlıkla takip edebileyim. Ama her şey öyle güzel olmadı malesefki.

Tecnhopat Sosyal'ın Facebook eklentisi sanıyorumki forum içerisinde açılan her başlığı otomatik olarak Facebook paylaşımı yaptığı için fuzuli yere bir kirlilik oluşuyor. Evet arada sırada ilgi çekici bir başlık açılabiliyor ama yaklaşık 200 sayfadan akışın geldiği bir listede ekteki görüntü oluşuyor. Bu da haliyle itici geliyor.

Technopat.jpg

Resimde görüldüğü gibi durum sayfanın altında ve hatta üstünde devam etmekte hatta bugün gelen akışın yaklaşık 3/1'i bu şekilde. Ben inceleme/haber takip etmek isterken forum başlıkları gereksiz bir kirlilik yaratıyor.

Bu durumun bir çözümü var mıdır? En azından Technopat Sosyal tarafından gelen gönderileri kapatma seçeneğimiz var mıdır? Yada sadece inceleme ve haber akışını alabileceğimiz bir seçenek? Çünkü takipi bırakmak ta istemiyorum.

İlginiz için teşekkürler.

Merhaba. Technopat'ın Facebook sayfasına girin ve takip etmeyi bırak butonuna basın. Bunu yaparsanız paylaşılan durumların hiçbiri anasayfanızda yer almaz ama sayfayı beğenmiş biçimde kalırsınız.

Arkadaşlar bu duruma en yakın zamanda bir çözüm bulmayı düşünüyoruz. Bizzat ben ve diğer yöneticiler de rahatsız bu durumdan. İlk fırsatta konuşulacak.

Merhaba. Technopat'ın Facebook sayfasına girin ve takip etmeyi bırak butonuna basın. Bunu yaparsanız paylaşılan durumların hiçbiri anasayfanızda yer almaz ama sayfayı beğenmiş biçimde kalırsınız.

Sanıyorumki yazdıklarımı okumadan gelişine cevap vermişsiniz. Lütfen mesajın tamamını okuyunki amacımın takip etmek istediğimi fakat forumdan gelen kullanıcı konularından ziyade inceleme ve teknolojik yeniliklerden haberdar olmak istediğimi anlayasınız.
Özetle forumda açılan "ekran kartı sorunu" konusundan değilde anasayfada yayınlanan "anakart incelemesinden" haberdar olmak istiyorum.:)

Bence çok güzel dostum ben haberleri görüp geliyorum. :) (Kısmen :D )

Evet haberleri ve incelemeleri görmek çok güzel. İşte sırf o yüzden takip ediyorum fakat paylaştığım resime bakarsanız içerisinde pek haber yok malesef, hepsi forum konu başlıkları. Zaten sıkıntı da bu. :)

Arkadaşlar bu duruma en yakın zamanda bir çözüm bulmayı düşünüyoruz. Bizzat ben ve diğer yöneticiler de rahatsız bu durumdan. İlk fırsatta konuşulacak.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Durumun yöneticiler tarafından da farkında olunması güzel haber. :)

Düzenledim, yarından itibaren yarı yarıya azaldığını göreceksiniz. Bir hafta test edelim sonra tekrar geri dönüş rica edeceğim.

Salt anasayfa takibi için imzamdaki RSS Haber ve İnceleme Aboneliğimiz (Feedly vb ile Kullanabilirsiniz) bağlantısını tavsiye ederim ancak alışkanlık meselesi elbette. Ek bir seçenek olarak aklınızda bulunsun.

Son düzenleme:
Teşekkürler Ali Bey.
RSS akış formatına geçmeyi düşünüyorum bir süredir hatta en son Feedly mi Flipboard mı derken uygulama seçememiştim birazda 200'e yakın sayfa olunca üşenmiştim fakat sanıyorum artık vakti gelmiş.
Düzenleme için tekrar teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı